More
  Strona głównaAktualnościAdam Skórnicki nie gryzł się w język

  Adam Skórnicki nie gryzł się w język

  -

  W żużlu jak w boksie. Jest sędzia i są trenerzy i oni decydują o bezpieczeństwie walki. Jeśli sytuacja wymyka się spod kontroli, to mamy tak jak na meczu w Rawiczu – wypadki, kontrowersje i zawody trwające trzy godziny.

  Trener Adam Skórnicki mocnymi słowami podsumował wydarzenia podczas derbowej konfrontacji w 2.lidze, w ramach półfinału play off.

  To niecodzienna sytuacja, gdy Ryan Douglas z Metaliki Kolejarza Rawicz zaliczył dwa razy więcej startów, niż miał regulaminowych biegów. I nie chodzi tylko o procedury obowiązujące przy taśmie startowej, gdy sypały się ostrzeżenia, ale również o decyzje sędziowskie.

  Czytaj więcej  Ta kadra nie ma armat

  – Musimy znormalnieć, albo kontrolować niektóre rzeczy – twierdzi trener Adam Skórnicki z Metaliki Recycling Kolejarza Rawicz. – Decyzja sędziowska jest taka, że raz znalazł winnego, ale kiedy jeden zawodnik taranuje drugiego, to nie znajduje winnego.

  Reklama

  Najlepiej sami posłuchajcie, co miał do powiedzenia trener Skórnicki po derbach z SpecHouse PSŻ Poznań:

  @magazynzuzel.pl

  #żużel #zuzel #speedway #skornicki #kolejarz #koejarzrawicz

  ♬ dźwięk oryginalny – magazynzuzel.pl

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  „Umarł król, niech żyje król”? ROW Rybnik nie martwi się odejściami...

  Prezes Krzysztof Mrozek z ROW Rybnik wcale nie zmartwił się odejściem Andreasa Lyagera. Duńczyk wstępnie porozumiał się z klubem z ulicy Gliwickiej, ale po...