Strona główna Aktualności Byki już w blokach startowych

Byki już w blokach startowych

-

Reklama

Fogo Unia Leszno dopina szczegóły przygotowań do nowego sezonu. Zawodnicy w tym tygodniu wracają z wakacji, by w następnym tygodniu wznowić treningi. Drużyna spotka się 20 listopada.

Tradycyjnie początek zajęć poprzedzą badania we wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Po nich wystartują treningi – trzy razy w tygodniu. Nowym trenerem przygotowania fizycznego został Michał Turyński. Pięściarz i kickbokser będzie kontynuował dzieło śp. Tomasza Skrzypka. Turyński jest wciąż czynnym zawodnikiem. Przez wiele lat współpracował ze Skrzypkiem, będąc zawodnikiem Fightera Wrocław.

Żużlowcy Byków planują skorzystać z dotychczas sprawdzonych metod treningowych. Zaplanowano zajęcia w siłowni, sali gimnastycznej i w terenie. Leszczynianie w drugiej połowie lutego wybierają się na zgrupowanie do Hiszpanii. Na Costa Brava treningi sprawnościowo – kondycyjne uzupełnią zajęciami na motocrossie.
Dzisiaj jeszcze za wcześnie na szczegóły pierwszych treningów na torze żużlowym. Decydować będzie pogoda.

To samo dotyczy meczów sparingowych. Terminarz spotkań kontrolnych przed startem ligi znajduje się w fazie tworzenia. Wśród chętnych drużyn, które chciałby sprawdzić swoją formę w konfrontacji z mistrzem Polski, jest beniaminek I ligi – ZOOLeszcz Polonia Bydgoszcz.
Na koniec jeszcze jedna informacja: Unia Leszno przedłużyła umowę ze sponsorem tytularnym producentem agregatów prądotwórczych z Wilkowic. Drużyna w 2020 roku będzie nazywać się… Fogo Unia Leszno. A tutaj  znajdziecie wywiad z Tomaszem Błaszakiem, prezesem i właścicielem firmy Fogo:

Czytaj więcej  Wkręciłem się na całego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

Jason Doyle i Rune Holta: „OPR” od trenera

Dostało się dwóm czołowym zawodnikom Eltrox Włókniarza Częstochowa po przegranym meczu z Motorem Lublin (43:47). Najbardziej zawiedli Jason Doyle i Rune Holta. Australijczyk zgromadził...