More
  Strona głównaAktualnościFilar Wybrzeża blisko Łodzi

  Filar Wybrzeża blisko Łodzi

  -

  700 tysięcy złotych wynoszą zobowiązania Zdunek Wybrzeża Gdańsk wobec zawodników. Jeszcze niedawno obie strony chwaliły się zawartym porozumieniem. Ale cierpliwość zawodników zaczyna się kończyć. Timo Lahti jako pierwszy powiedział: pas!

  Reprezentant Finlandii, który pomógł gdańskiemu pierwszoligowcowi w osiągnięciu niezłego wyniku w tym sezonie, ustala szczegóły współpracy z nowym pracodawcą. Lahti jest blisko podpisania kontraktu z Orłem Łódź. Nieoficjalnie mówi się, że nie tylko oferta finansowa, ale również możliwość współpracy z byłym selekcjonerem reprezentacji Polski, zrobiła wrażenie na żużlowcu ze Skandynawii.

  Timo Lahti
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Timo Lahti blisko porozumienia z Orłem Łódź

  Za nowym, żużlowym projektem w Łodzi stoi trener Marek Cieślak. To on właśnie wspiera prezesa Witolda Skrzydlewskiego – na razie z tylnego siedzenia. Jeśli obu panom uda się zbudować kadrę na miarę walki o czołowe pozycje w 1.lidze, to Cieślak wyjdzie z cienia. Tylko patrzeć jak zostanie przedstawiony, jako pierwszy trener Orła.

  Marek Cieślak
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Za nowym, żużlowym projektem w Łodzi stoi trener Marek Cieślak

  Czytaj więcej  Per Jonsson: Toruń powinien być potęgą. Jutro zaczyna powrót do PGE Ekstraligi?

  Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

  Nie przypadkowo dotychczasowy szkoleniowiec łódzkiej drużyny Michał Widera trwa w niepewności. Szkoleniowiec z końcem sezonu nie miał kontaktu ani ze Skrzydlewskim, ani z żadnym z przedstawicieli Orła. Tymczasem, w żużlowych kuluarach aż kipi od plotek. Kilka z nich może jednak okazać się prawdą.

  Reklama

  I tak, Niels Kristian Iversen jako jeden z nielicznych z tegorocznego składu, zostanie w drużynie. Wśród nowych twarzy maja pojawić się Lahti i Tomasz Gapiński, chociaż ten drugi miał trafić do Polonii Piła. Orzeł na pozycję U-24 przymierza się do Mateusza Tondera z Stelmet Falubazu Zielona Góra.

  W Łodzi dzieje się! Po cichu, ale skutecznie…

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Francis Gusts nie boi się powtórki blamażu, a Andrzej Lebedevs marzy...

  FIM ogłosiło niedawno listę miast - gospodarzy cyklu Speedway Grand Prix. Siódmą rundę cyklu zorganizują Łotysze na stadionie w Rydze. Pytamy Andrzeja Lebedevsa i...