Strona główna Aktualności Jaka to melodia? Zagrają Woźniak, Woryna i Kubera

Jaka to melodia? Zagrają Woźniak, Woryna i Kubera

-

Reklama

Dzisiaj, 15 lutego, o godz. 17:25 TVP 1 wyemituje specjalny odcinek programu Jaka to melodia? Gośćmi będą żużlowcy, reprezentanci PGE Ekstraligi. W programie wystąpią: Szymon Woźniak (Tuly.Work Stal Gorzów), Kacper Woryna (ROW Rybnik) i Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno). 

Program został wcześniej nagrany. Próbowaliśmy podpytać uczestników, jak było, czy wygrali i jaka była nagroda? Ponieważ żużlowcy, zgodnie z umową, nie mogą zdradzać szczegółów przed emisją, nic nie chcieli nam powiedzieć. Innymi słowy: efekty poznamy dopiero dzisiaj wieczorem. Wiemy tylko, że dobrze się bawili. Dlatego aby poznać muzyczną wiedzę żużlowców, trzeba Jaka to melodia? obejrzeć samemu.

Żużlowcy zmierzą się z zagadkami muzycznymi, ale przede wszystkim będą mieli okazję do zaprezentowania się szerszej publiczności w roli, w której na co dzień nie występują. Żużlowym bohaterom w tym odcinku  programu Jaka to melodia? pomagać będzie znany dziennikarz oraz ekspert motoryzacyjny – redaktor Włodzimierz Zientarski.

Program poprowadzi Rafał Brzozowski. Ponieważ odcinek z udziałem żużlowców będzie odcinkiem specjalnym, dlatego wygrana trafi na cel charytatywny. Otrzyma ją jedna z organizacji dobroczynnych. Przypominamy, że emisja odcinak specjalnego programu Jaka to melodia? z udziałem żużlowców rozpocznie się o godz. 17:25.

Na zdjęciu: Szymon Woźniak, Włodzimierz Zientarski, Rafał Brzozowski, Dominik Kubera, Kacper Woryna

Fot. Speedway Ekstraliga/Artur Hojny/SE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

Trener i kapitan Betard Sparty powiedzieli, że… (AUDIO)

Posłuchajcie co po meczu Betard Sparta Wrocław - MrGarden GKM Grudziądz powiedzieli trener wrocławian Dariusz Śledź i kapitan drużyny "Magic" Janowski.Wrocławska Sparta pokonała MrGarden...