Strona główna Aktualności Kto rozsypie układankę?

Kto rozsypie układankę?

-

Reklama

W potrzebie jest kilka drużyn, ale nikt nie chce pozbywać się swoich najlepszych zawodników.

Za posiłkami rozglądają się w Zielonej Górze, Rybniku, Częstochowie i Lublinie. O ile Włókniarz jest bliski porozumienia z Jasonem Doyle’m, to na przykład Stelmet Falubaz ma problem. Tym bardziej, że z zielonogórską drużyną rozstaje się Nicki Pedersen. Stelmet Falubaz szuka i próbuje. Upadł temat transferu Emila Sajfutdinowa, ale zielonogórzanie się nie zniechęcają i dalej szukają. Bo Antonio Lindbaeck nie wypełni dziury w składzie.

Stelmet Falubaz poluje na tzw. armatę. Niestety, nie ma na rynku takich zawodników. Dlatego trzeba negocjować i użyć mocnych argumentów.

ROW Rybnik bez posiłków może mieć kłopot w ekstralidze. Coraz częściej mówi się o kłopotach finansowych Stali Gorzów. Żółto-niebiescy również potrzebują wzmocnień. Jeśli jednak nie sypną kasą, to zamiast pozyskać mogą jeszcze stracić. O ile Szymon Woźniak porozumiał się z klubem, to Krzysztof Kasprzak jeszcze tego nie uczynił.

[bsa_pro_ad_space id=19,20,27]

Transfer jednego mocnego zawodnika może rozruszać rynek. Czy w zimowym okienku transferowym doczekamy się jednego mocnego uderzenia, które w przyszłym roku zmieni układ sił w lidze?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

A jednak Jaskółki z Tarnowa latają wysoko

Tarnowska Unia wygrała z Lokomotivem Daugavpils i zajmuje pozycję wicelidera eWinner 1.ligi żużlowej. Kto by się spodziewał! Popularne Jaskółki na starcie ligi wcale nie...