Strona główna Aktualności Macie pomysł? Burza mózgów w PGE Ekstralidze

Macie pomysł? Burza mózgów w PGE Ekstralidze

-

Reklama

Jest okazja, by zabrać głos w sprawie, która, Waszym zdaniem, wymaga poprawy, zmiany lub ulepszenia. PGE Ekstraliga zaproponowała dyskusję i czeka na propozycje.

– Trwa burza mózgów o przyszłości – gdybyście mogli dokonać jednej zmiany w żużlu, to co to by było? – pyta PGE Ekstraliga.
Fogo Unia Leszno od razu zaproponowała: “Zmieniamy zasady play-off na wzór: no i cóż, że ze Szwecji… + zostawiamy bilans spotkań bezpośrednich rywali z RZ. Reasumując – o DMP będzie decydował czwórmecz, no i przez cały sezon nie mamy spotkań o pietruszkę”
Co sądzicie o propozycji mistrza Polski z Leszna? Może macie swoje propozycje zmian, które uatrakcyjnią widowiska, ligę i rywalizację. Wpisujecie je w komentarzach poniżej lub na naszym facebookowym fanpage’u.

My chcielibyśmy więcej meczów w sezonie, gdyż liga trwa za krótko. Tym bardziej, że jeden letni miesiąc został przeznaczony na wakacje. Decydentom proponujemy pochylić się nad zmianą terminarza – może zwiększyć ilość drużyn, może dołożyć meczów i rozbudować play off, może rozgrywać spotkania bezpośrednio o miejsca 5-6 i 7-8? Czekamy na Wasze przemyślenia i propozycje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

Liderzy Byków wyrabiają normę

Emil Sajfutdinow i Piotr Pawlicki spłacają się. Obaj żużlowcy Fogo Unii Leszno przed startem ligi twardo negocjowali warunki finansowe, bo propozycja PGE Ekstraligi o...