Strona główna I i II liga Nie bardzo mi się podoba takie Wybrzeże, ale...

Nie bardzo mi się podoba takie Wybrzeże, ale…

-

Autor zdjęcia:Kolejarz Opole

Rozmowa z Dariuszem Stenką – byłym zawodnikiem Wybrzeża Gdańsk

– Podoba się panu postawa Wybrzeża Gdańsk?

– Nie za bardzo. Szczerze mówiąc, to myślałem, że będzie zdecydowanie lepiej. Przy tym składzie, przy tych zawodnikach, ten wynik powinien być znacznie lepszy. Ale z drugiej strony, coś się ruszyło i ten sezon cały czas trwa. Jest wygrana w Łodzi, a jak Pieszczek jeszcze zacznie zdobywać więcej punktów, to myślę, że nie będzie tak źle. Może i będzie ten awans do pierwszej czwórki.

Reklama

– Patrząc na średnie biegowe, chyba najbardziej zawodzą: Michał Gruchalski i Krystian Pieszczek.

– Przy całej sympatii dla nich, Ameryki nie odkryję, że tak to jest. Nie wiem o co chodzi. Czy to problemy sprzętowe, czy popełnili jakieś błędy w przygotowaniu do sezonu. Na razie im nie wychodzi.

– Generalnie, to bardzo wyrównana ta I liga, może nie licząc Unii Tarnów. To który zespół awansuje?

Czytaj więcej  Polonia Bydgoszcz: integracja, a potem prezentacja

– Jak już mam kogoś wskazać to moim zdaniem awansuje ROW Rybnik. Dlaczego? Bo to chyba najbardziej doświadczony zespół. Męczą się na razie od początku tego sezonu, ale to jest drużyna, która góruje doświadczeniem nam innymi. To może być ważne w tym decydującym momencie. A do tego mają trenera Marka Cieślaka, który pewnie wie, jak zrobić dobry wynik. To jest jednak duży handicap tej drużyny. Ja bym postawił na Rybnik.

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

Osłabiony GKM przyjeżdża do Leszna

W Lesznie bardziej żyją karami, jakie spadły na trenera Piotra Barona i toromistrza Jana Chorosia (pokłosie przygotowania toru na Fogo Unia - Betard Sparta),...