Strona głównaI i II ligaNie bardzo mi się podoba takie Wybrzeże, ale...

Nie bardzo mi się podoba takie Wybrzeże, ale…

-

Autor zdjęcia:Kolejarz Opole

Rozmowa z Dariuszem Stenką – byłym zawodnikiem Wybrzeża Gdańsk

– Podoba się panu postawa Wybrzeża Gdańsk?

– Nie za bardzo. Szczerze mówiąc, to myślałem, że będzie zdecydowanie lepiej. Przy tym składzie, przy tych zawodnikach, ten wynik powinien być znacznie lepszy. Ale z drugiej strony, coś się ruszyło i ten sezon cały czas trwa. Jest wygrana w Łodzi, a jak Pieszczek jeszcze zacznie zdobywać więcej punktów, to myślę, że nie będzie tak źle. Może i będzie ten awans do pierwszej czwórki.

Reklama

– Patrząc na średnie biegowe, chyba najbardziej zawodzą: Michał Gruchalski i Krystian Pieszczek.

– Przy całej sympatii dla nich, Ameryki nie odkryję, że tak to jest. Nie wiem o co chodzi. Czy to problemy sprzętowe, czy popełnili jakieś błędy w przygotowaniu do sezonu. Na razie im nie wychodzi.

– Generalnie, to bardzo wyrównana ta I liga, może nie licząc Unii Tarnów. To który zespół awansuje?

Czytaj więcej  GKM Grudziądz spakowany na wakacje

– Jak już mam kogoś wskazać to moim zdaniem awansuje ROW Rybnik. Dlaczego? Bo to chyba najbardziej doświadczony zespół. Męczą się na razie od początku tego sezonu, ale to jest drużyna, która góruje doświadczeniem nam innymi. To może być ważne w tym decydującym momencie. A do tego mają trenera Marka Cieślaka, który pewnie wie, jak zrobić dobry wynik. To jest jednak duży handicap tej drużyny. Ja bym postawił na Rybnik.

Reklama
- Advertisment -

Must Read

Po bolesnym laniu pomoże „Diabłom”?

Niemiecki pierwszoligowiec z Landshut przegrał w Gnieźnie różnicą aż 14 punktów. Dotkliwa porażka zabolała. Jak się okazało, był to ostatni dzwonek na ratowanie sytuacji....