Strona główna Aktualności Ostrovia nie trenuje w komplecie

Ostrovia nie trenuje w komplecie

-

Dobiega końca tygodniowe zgrupowanie żużlowców Arged Malesa Ostrovii Ostrów Wlkp. Podopieczni trenera Mariusza Staszewskiego trenują pod okiem m. in. specjalistów z NEW REH.

Reklama

Treningi odbywają się trzy razy dziennie. Żużlowcy dostają ostro w kość, ale wiadomo nie od dziś, że zimowa zaprawa przyniesie wymierne efekty w sezonie żużlowym. W treningach uczestniczą krajowi żużlowcy Ostrovii oraz Patrick Hansen.

Czytaj więcej  Wrocław silniejszy kosztem Rybnika

Duńczyk chętnie przyjechał do Polski, by razem z drużyną przygotować się do nowego sezonu. Z zespołem ćwiczy również nowy zawodnik Ostrovii, Daniel Kaczmarek.

W treningach uczestniczą krajowi żużlowcy Ostrovii oraz Patrick Hansen (fot. Ostrovia Ostrów Wlkp.)

-Są treningi ciekawie rozłożone, gdyż na początku mamy interwały, gdzie pracujemy nad kondycją, później ćwiczenia bardziej koordynacyjne, a na końcu mamy rozciąganie mięśni – przekazał na łamach “Kuriera Ostrowskiego” Jakub Poczta, zawodnik Ostrovii. – Na co dzień nasze treningi wyglądają inaczej. Staramy się raz lub dwa razy w tygodniu trenować na pitbike’ach. W tym tygodniu nie korzystamy z pitbike’ów, gdyż mamy trzy treningi dziennie i jest co robić.

Zagraniczni zawodnicy Arged Malesa Ostrovii, Oliver Berntzon i Nicolai Klindt, przygotowują się do rozgrywek indywidualnie. Do zespołu dołączą na treningi organizowane na torze i na mecze sparingowe.

fot. Ostrovia Ostrów Wlkp.

Reklama


Must Read

Jason Doyle dojechał i zaczęli zgrupowanie

Zamiast Hiszpanii jest kurort wypoczynkowy w Boszkowie koło Leszna. Tam właśnie drużynowy mistrz Polski zorganizował swoją bazę na krótki integracyjno-treningowy rekonesans w ramach przygotowań...