Strona główna Aktualności Pawlicki i Sajfutdinow po testach w Lesznie

Pawlicki i Sajfutdinow po testach w Lesznie

-

Reklama

Zakończyły się testy w żużlowej ekstralidze. Wyniki badań poznają zawodnicy najpóźniej w środę.

Uwaga niektórych w dniu dzisiejszym była skupiona na Lesznie. Kibice zadawali sobie pytanie, czy Piotr Pawlicki i Emil Sajfutdinow pojawią się na badaniach? Tym bardziej, że leszczyński klub wciąż jeszcze nie ogłosił, żeby obaj żużlowcy zgodzili się startować w Unii w 2020 roku.

I Piotr Pawlicki, i Emil Sajfutdinow pojawili się dzisiaj na testach (fot. x 3 Unia Leszno/Marcin Kubiak)

Jak się okazało, Pawlicki i Sajfutdinow byli na badaniach przy Strzeleckiej w Lesznie. To na pewno dobry sygnał dla fanów drużynowego mistrza Polski. Gorzej, gdyby zabrakło któregoś z nich, bo wtedy nie mógłby wystąpić w pierwszych meczach. A tak, jest nadzieja. Oprócz kapitana drużyny i zagranicznego lidera Byków, badania przeszli wszyscy pozostali podopieczni menadżera Piotra Barona oraz cały sztab szkoleniowy i osoby z obsługi zawodów.

Podobnie wyglądały badania w Zielonej Górze, Gorzowie, Grudziądzu, Lublinie, Częstochowie, Wrocławiu i Rybniku. Testy nie trwały długo, bo to tylko pobranie wymazu – z ust i nosa. Próbki trafiły do laboratorium w Gdańsku. W środę mają być znane wyniki testów. Na piątek (29 maja) zaplanowano pierwszy trening na torze.

Fot.Unia Leszno/Marcin Kubiak

Musisz przeczytać

Tomasz Gollob: do Bydgoszczy wracają duże imprezy

Tomasz Gollob pojawił się na konferencji prasowej zorganizowanej z okazji mistrzostw Europy SEC. Odbędą się one 8 lipca w grodzie nad Brdą. Gollob to...