Zamknij

Konflikt z terminarzem kadry i trzeba było odwołać kultową imprezę

14.07, 13.01.2023 Artur Bielecki Aktualizacja: 14.11, 13.01.2023
Skomentuj fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda
REKLAMA

Miało być żużlowe święto, luźna atmosfera i dobra zabawa, okazja do rozmów i... nic z tego. Nastąpiło niefortunne zderzenie terminów. Redakcja "Tygodnika Żużlowego", która planowała podsumowanie plebiscytu na najpopularniejszych żużlowców i przygotowywała uroczystą galę, musiała odwołać imprezę.

[ZT]29754[/ZT]

Uroczyste bale żużlowców organizowane przez "Tygodnik Żużlowy" mają swoja bogata tradycję. Starsi kibice i uczestnicy "żużlowych baletów" pamiętają zabawę do białego rana, szalejących z mikrofonem braci Gollobów, Piotra Protasiewicza, Rafała Dobruckiego i w ich wykonaniu słynne: "Jak się masz kochanie". Z czasem żużlowe gale w Lesznie organizowane przez "TZ" połączono z wręczeniem nominacji do reprezentacji Polski. Ostatnie dwa lata, to niestety brak okazji do zabawy, gdyż Covid wywrócił plany organizatora.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Żużlowa gala miała wrócić w tym roku. "TŻ" ogłosił 32. edycję plebiscytu, zarezerwował lokal, znalazł sponsorów, zaczął sprzedaż zaproszeń na ogłoszenie wyników. Laureatów plebiscytu mieliśmy poznać tradycyjnie na gali. Termin imprezy wyznaczono na 4 lutego. I co się okazało? Gali nie będzie!

Tak było w 2019"

[FOTORELACJA]137[/FOTORELACJA]

"Niestety, jak się okazało nastąpiła zbieżność terminów. Główna Komisja Sportu Żużlowego zdecydowała, że właśnie 4 lutego członkowie kadry narodowej wezmą udział w obozie. W konsekwencji niektórzy z nich nie mogliby brać udziału w Gali Tygodnika. W tej sytuacji zmuszeni zostaliśmy odwołać tegoroczną Galę - poinformował "Tygodnik Żużlowy" na swoich łamach, przepraszając czytelników i kibiców, którzy zakupili zaproszenia, ale nie tylko, bo przecież głosowali w plebiscycie, oczekując ogłoszenia wyników, a te Tygodnik zawsze organizował z przytupem.

 

(Artur Bielecki)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%