Zamknij

Póki co Wilki Krosno na tronie, ale najważniejsze dopiero przed nimi

12:14, 17.08.2021
Skomentuj

To był pokaz siły Wilków z Krosna i jednocześnie najlepsze podsumowanie rundy zasadniczej eWinner 1.ligi. Cellfast Wilki Krosno pokonały ROW Rybnik 49:41 i zostały mistrzem rundy zasadniczej. Drużyna trenera Ireneusza Kwiecińskiego z pierwszego miejsca w tabeli przystąpi do rywalizacji w play off.

Goście zaskoczyli krośnian i zaczęli mecz od mocnego uderzenia, czyli prowadzenia różnicą aż 10 punktów - 17:7. Wydawało się, że już nikt i nic ich nie zatrzyma. Gospodarze zrobili przerwę, wzięli oddech i poszło. Zaczęli punktować i odrabiać straty. Wilki już w połowie zawodów dopadły przeciwnika. Później już tylko punktowały rywala i zasłużenie sięgnęły po zwycięstwo.

(fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Cellfast Wilki Krosno pokonały ROW Rybnik 49:41 i zostały mistrzem rundy zasadniczej

Mecz w Krośnie zakończył rundę zasadnicza rozgrywek na zapleczu ekstraligi. Teraz w lidze chwila oddechu i przygotowania do decydującej batalii. Znamy już pary półfinałowe play off: Gdańsk - Krosno i Rybnik - Ostrów Wlkp. Oto szczegółowy terminarz rundy play off eWinner 1.ligi.