Zamknij

Może to Paweł Przedpełski niech się martwi o robotę?

08:56, 26.03.2021 Aktualizacja: 21:08, 04.02.2022
Skomentuj

Jeśli ktoś myśli, że Adrian Miedziński musi walczyć o miejsce w składzie Apatora z Tobiaszem Musielakiem, to my wcale nie jesteśmy tego pewni. Po wczorajszym pierwszym meczu sparingowym widać, że Paweł Przedpełski wcale nie jest lepszy od "Miedziaka i "Tofika" i to on może martwić się o robotę w Toruniu. Pierwszy w tym roku sparing zakończył się wygraną Abramczyk Polonii Bydgoszcz 49:41.

Poloniści posiadali przewagę własnego toru i kilka więcej okazji do jeżdżenia w tym sezonie. Torunianom uciekło kilka biegów zanim złapali odpowiedni rytm. Dobrze zaprezentowali się Wadim Tarasienko oraz młody Karol Żupiński. Junior eWinner Apatora bardzo pozytywnie zaskoczył swoją postawa na torze.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz - eWinner Apator Toruń 49:41 (fot. Abramczyk Polonia Bydgoszcz)

Już w połowie zimy utarło się, że Miedziński i Musielak będą rywalizować o miejsce w składzie Aniołów w ekstralidze. Dlatego z tak dużym zainteresowaniem czekaliśmy na ich pierwszy występ po zimowej przerwie. Pierwsze ślizgi, to wiadomo tylko przetarcie. Zawodnikom brakuje luzu i swobody na motocyklu, do tego dochodzą sprawy sprzętowe. jeden zawodnik woli testować, inny oszczędza silniki na ligę. Przetarcie, ale trener Tomasz Bajerski już od pierwszych spotkań kontrolnych monitoruje i ocenia sytuację. Zarówno Miedziński jaki i Musielak są tego świadomi.

Wczoraj nie błyszczał ani jeden, ani drugi. W naszej ocenie lepiej zaprezentował się Miedziński. Nawet jego zdobycz punktowa razem z bonusami prezentuje się lepiej, niż dorobek "Tofika".

Jeśli uwaga trenera Bajerskiego i kibiców była skupiona na Musielaku i Miedzińskim, to my podpowiadamy, że Paweł Przedpełski również prezentował zbliżony poziom. Kolejną okazją oceny układu sił w toruńskim zespole będzie sobotni mecz rewanżowy w Toruniu. Miedziński czy Musielak, a może Przedpełski? Jakie są Wasze odczucia i oceny, porównując wyniki i jazdę trójki wymienionych przez nas zawodników? Podpowiedzcie trenerowi Bajerskiemu.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz - eWinner Apator Toruń 49:41