Zamknij

Stal Rzeszów zamierza wyjść z cienia. Pomogą nowi zawodnicy

18.48, 19.10.2022
Skomentuj
REKLAMA

Texom Stal Rzeszów 4 listopada zaprezentuje nową kadrę zespołu. Sternicy klubu z Hetmańskiej szczegóły trzymają w tajemnicy. Znad Wisłoka cały czas napływają optymistyczne sygnały, że Stal planuje włączyć się do walki o mistrzostwo 2.ligi.

- Czas wyjść z cienia - słyszymy na Hetmańskiej, ale nic więcej. Działacze proszą uzbroić się w cierpliwość i zapraszają na prezentację drużyny.

Gdy rozmawialiśmy z Pawłem Miesiącem, nie było jeszcze wiadomo, jaki będzie kształt zespołu. Wywiad z zawodnikiem Texom Stali Rzeszów znajdziecie na naszym kanale "Magazyn Żużel" na You Tube.

Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

[WIDEO]611[/WIDEO]

Dzisiaj już jesteśmy mądrzejsi, więcej wiemy i wiele wskazuje, że dla wychowanka Stali prawdopodobnie zabraknie miejsca w przyszłym sezonie. To samo dotyczy Huberta Łęgowika. On też będzie musiał poszukać sobie nowego miejsca pracy.

Nowym zawodnikiem Stali ma zostać Marcin Nowak z Orła Łódź. Prawdopodobnie zostaną w zespole Kevin Woelbert, Eduard Krcmar, Dawid Lampart, Timi Salonen. Na więcej konkretów musimy poczekać do 4 listopada, gdy odbędzie się prezentacja drużyny.

- Nie możemy zdradzić nazwisk zawodników. W imieniu zarządu klubu zapraszam wszystkich kibiców na oficjalną prezentację drużyny. Odbędzie się ona 4 listopada - przekazał Łukasz Rojek, prezes Texom Stali Rzeszów.

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

DragonDragon

0 0

Jest zaproszenie ale gdzie i o której godzinie będzie prezentacja druzyny Texom Stal Rzeszów?? 21:14, 20.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%