Strona główna Aktualności ROW Rybnik wyspowiada się przed kibicami

ROW Rybnik wyspowiada się przed kibicami

-

Dzisiaj odbędzie się ostatni z zaległych meczów 2.kolejki PGE Ekstraligi. MrGarden GKM Grudziądz podejmuje ROW Rybnik. Faworytem są gospodarze. Bez względu na wynik spotkania, władze ROW Rybnik nie mają tajemnic przed kibicami, wręcz przeciwnie – chcą spotkać się z nimi i przedstawić bieżącą sytuację drużyny, klubu i najbliższe plany.

Reklama

Zarząd klubu ROW Rybnik zaprasza kibiców na spotkanie, na którym będzie można porozmawiać nie tylko o aktualnej sytuacji drużyny, ale także o najbliższym meczu w Rybniku z Moje Bermudy Stalą Gorzów, który zostanie rozegrany z udziałem kibiców (28.06 godz. 16.30). Spotkanie z prezesem Krzysztofem Mrozkiem i trenerem Lechem Kędziorą odbędzie się w czwartek (25.06) o godz. 17. Miejsce – trybuna kryta stadionu przy G72.

Dzisiaj rybniczanie jadą do Grudziądza (fot. Magazyn Żużel)

– Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące bieżącej sytuacji. Porozmawiamy też o niedzielnym meczu z gorzowską Stalą, na którym będziemy mieli przyjemność gościć kibiców. Jednak zostanie one rozegrane w reżimie sanitarnym, a więc z bardzo konkretnymi obostrzeniami – mówi Krzysztof Mrozek, prezes ROW Rybnik SA.

Rybniczanie w pierwszym meczu sezonu przegrali z RM Solar Falubazem Zielona Góra. Dzisiaj powalczą o punkty w Grudziądzu. Niedzielny mecz z Gorzowem może mieć podwójną wartość dla obu zespołów, które jak na razie nie błyszczą. Gorzowianie zaliczyli falstart, przegrywając z Fogo Unia Leszno i Motorem Lublin. Zapowiada się mecz dwóch rannych drużyn po starcie sezonu.

Reklama


Musisz przeczytać

To już pewne: Jason Doyle nie będzie liderem zespołu, zastąpi go...

Jason Doyle chciał wrócić do zespołu, ale okazało się, że jest już za późno. Klub zdążył znaleźć jego następcę – to Artiom Łaguta.Jason Doyle...