More
  Strona głównaAktualnościW Ostrowie ledwie odpalili silniki, musieli je zgasić

  W Ostrowie ledwie odpalili silniki, musieli je zgasić

  -

  Żużlowcy odpalili silniki swoich motocykli i po ich rozgrzaniu musieli je zgasić. Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski zorganizowała pierwszy trening na torze i …drzwi się zamknęły. Co się stało?

  – Ze względu na prace remontowe, musimy przejść ponowną weryfikację toru. Będziemy mogli ją dopiero przejść w momencie, gdy zostaną zasypane wykopy pod oświetlenie w pasie bezpieczeństwa. Czekamy, być może nastąpi to w przyszły tygodniu. Na razie będziemy pewnie szukać możliwości potrenowania przez naszych zawodników na innych torach – wyjaśnił sytuację trener Mariusz Staszewski.

  Czytaj więcej  Jarosław Hampel o transferowych propozycjach

  Władze beniaminka PGE Ekstraligi przeprosiły kibiców, którzy przyszli na stadion na pierwszy trening, by zobaczyć zawodników w akcji. Arged Malesa Ostrovia w komunikacie napisał:

  „Ostrowski klub dziękuje jednocześnie kibicom, którzy tak licznie przyszli na planowany pierwszy trening. Wszyscy liczyliśmy, że uda się już w piątek pojeździć. Musimy wstrzymać się do czasu odwieszenia licencji toru. O nowych terminach treningów na Stadionie Miejskim będziemy informować”.

  Reklama

  Wiadomo, że Ostrovia nie zdążyła zakończyć prac na obiekcie. Stadion zimą został poddany modernizacji. Tor i jego ogrodzenie są przygotowane, ale na przykład w pasie bezpieczeństwa wciąż znajdują się wykopy. Ostrovia czeka na licencję, umozliwiającą jej organizowanie treningów. Licencja na organizowanie zawodów może zostać wydana nie wcześniej, niż 30 marca.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jason Doyle ostro nawrzucał Patrykowi Dudkowi

  Do spięcia pomiędzy nimi doszło na zawodach w Toruniu, kończących zmagania o medale indywidualnych mistrzostw świata. Jeden i drugi pożegnali się ze Speedway Grand...