Strona główna Ekstraliga Betard Sparta Wrocaław Maksym Drabik na pewno nie będzie bezrobotny

Maksym Drabik na pewno nie będzie bezrobotny

-

Operatywni działacze już pracują w temacie transferów na przyszłość. I wcale nie uważają, że jest na to za wcześnie. Maksym Drabik nie będzie bezrobotny. Już dzwonią do niego prezesi klubów, mimo że żużlowiec trafił na karencję i w tym sezonie nie wystartuje.

Reklama

Kto był na meczu Motor Lublin – Fogo Unia Leszno ten widział, jak prezes Jakub Kępa przed stadionem (przy bramie wjazdowej) uciął sobie dłuższą rozmowę z Jasonem Doyle’m przy jego samochodzie. O czym rozmawiali? Próbujemy zgadnąć: o pogodzie! Doyle okazał się najlepszym zawodnikiem meczu. Australijczyk podobno już przed sezonem był na liście kandydatów do drużyny trenera Macieja Kuciapy i menadżera Jacka Ziółkowskiego. Ale lublininie po rozstaniu z Pawłem Miesiącem, Jakubem Jamrogiem i Wiktorem Trofimowem musieli rozejrzeć się za krajowymi posiłkami.

Czytaj więcej  Bomba spadła w połowie meczu

Jeśli to prawda, że zimą znów szykują się małe przemeblowania w Motorze, to o swoją przyszłość może drżeć Krzysztof Buczkowski. “Buczek” jak na razie się nie sprawdził w nowym otoczeniu. Zawodnik dostał kredyt zaufania, jakieś postępy poczynił, ale to wciąż jeszcze za mało, by lubelska drużyna mogła na niego postawić w każdym biegu. Decyzjom trenera wciąż towarzyszy niepewność, gdyż Buczkowski to po prostu wielka niewiadoma. Dlatego nie dziwi zainteresowanie Motoru Maksymem Drabikiem. Zawodnik z Częstochowy, ostatnio reprezentujący Betard Spartę Wrocław, mógłby jednocześnie wypełnić regulaminowy obowiązek startu w kategorii U24.

Może więc rozmowy o przyszłości, czyli o sezonie 2022 już w maju i czerwcu 2021, wcale nie powinny dziwić, skoro bezrobotny Drabik już dzisiaj może przebierać w ofertach? I to nic, że prezesi nabierają wody w usta, gdy pytamy, czy dzieje się coś temacie. Nikt nic nie wie – pewnie nawet nie znają Drabika 🙂

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

Chris Holder. Żużlowe życie dzielone kontuzją

Jego żużlowe życie dzieli się na dwie części. Przed wypadkiem na angielskim torze, który miał miejsce w 2013 roku, został mistrzem świata. Po koszmarnej...