Strona główna Aktualności Żużlowcy grali z WOŚP

Żużlowcy grali z WOŚP

-

Jurek Owsiak i jego Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zawładnęła Polską. Do akcji włączyli się również żużlowcy. Byli widoczni na ulicach, zbierając do puszek m. in. zawodnicy z Gorzowa, Wrocławia, Zielonej Góry. Duża część żużlowców uczestniczyła w licytacji internetowej na rzecz WOŚP, wystawiając na aukcje gadżety i pamiątki.

Stelmet Falubaz Zielona Góra wziął udział w licytacji żużlowych pamiątek i gadżetów w Sulechowie. Obraz z zielonogórską drużyną i autografami zawodników został sprzedany za 1100 zł. Betard Sparta na wrocławskim rynku ustawiła swoje trenażery. Mieszkańcy miasta i kibice mogli na nich sprawdzić swoją kondycję i umiejętności, przy okazji wrzucając pieniążki do puszek.  Na ulicach Gorzowa pojawili się z puszkami młodzi podopieczni trenera Piotra Palucha.

Włókniarz Częstochowa przekazał na WOŚP gadżety i zaproszenia do udziału w nowej akcji, która przygotowuje – Livecooking ŻUŻEL “OD Kuchni”. Dla kibiców to okazja do wspólnego gotowania z całą żużlową drużyną Włókniarza.  Grzegorz Walasek oddał na licytacje swój żużlowy motor. Maszyna dosyć szybko znalazła nabywcę, natomiast kwota 16200 zł zasiliła konto WOŚP. Unia Tarnów na WOŚP wystawiła plastron z turnieju poświęconego pamięci Krystiana Rempały. Z kolei, KS Toruń razem z panią prezes Iloną Termińską, trenerem Tomaszem Bajerskim i najmłodszymi adeptami czarnego sportu pojawili się w galerii handlowej Toruń Plaza, by wspomóc akcje Jurka Owsiaka.  Działo się!

Fot. Ostrovia Ostrów Wlkp
Fot. Stal Gorzów
Fot. KS Toruń
Fot. Falubaz Zielona Góra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

MUSISZ PRZECZYTAĆ

Australijczycy spakowali się i polecieli do domu

Można się było spodziewać, że żużlowcy z Australii spakują się i wrócą do domu. Rohan Tungate, Brady Kurtz, Jaimon Lidsey są już na Antypodach....