More
  Strona głównaAktualnościChamstwo bez granic!!!! Z nożem na Czugunowa!

  Chamstwo bez granic!!!! Z nożem na Czugunowa!

  -

  – We Wrocławiu, blisko ulicy Pobożnego, szedł duży, wielki pan. Złapał mnie za gardło i podniósł, miał przy sobie nóż. Powiedział, że wszedłem na terytorium piłkarskiego Śląska Wrocław i że nas żużlowców to on będzie rozp******** – opowiedział roztrzęsiony Gleb Czugunow. – Powiedział, żebym ściągnął swoją bluzę, albo wybije mi zęby.

  Rosjanin z polskim paszportem, który został powołany do reprezentacji Polski przekazał informacje o zajściu za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Zagotowało się w sieci.

  Czytaj więcej  Kibice w Gdańsku i Tarnowie mogą spać spokojnie

  – Nie chcę w żaden sposób tworzyć presji, ale jeśli władze Wrocławia nie zareagują na to co spotkało Gleba Czugunowa, będzie to cichą zgodą na zastraszanie sympatyków innych dyscyplin sportu we Wrocławiu. Smutny widok – napisał na Twitterze Mateusz Dziopa, dziennikarz TV nSport+

  Reklama

  Jaka będzie reakcja policji, władz miasta, kierownictwa wrocławskiego klubu?

  Czugunow w Internecie zamieścił ogłoszenie, że poszukuje i zatrudni ochroniarza. Zaproponował wynagrodzenie i publicznie zaproponował 6 tysięcy złotych miesięcznie.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jason Doyle ostro nawrzucał Patrykowi Dudkowi

  Do spięcia pomiędzy nimi doszło na zawodach w Toruniu, kończących zmagania o medale indywidualnych mistrzostw świata. Jeden i drugi pożegnali się ze Speedway Grand...