More
  Strona głównaAktualnościDylematy Mateusza Bartkowiaka

  Dylematy Mateusza Bartkowiaka

  -

  Mateusz Bartkowiak zawodnikiem ZOOLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz będzie do końca października. Junior wraca do macierzystego klubu z Gorzowa Wielkopolskiego. Jaka będzie jego przyszłość? Czy zostanie w grodzie nad Wartą, czy ponownie trafi do Grudziądza?

  – Chcielibyśmy, żeby Mateusz kontynuował karierę w naszym klubie – deklaruje prezes GKM Grudziądz Marcin Murawski.

  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Priorytetem dla Mateusza Bartkowiaka jest jak największa liczba startów

  Gorzowianie również chcieliby mieć Mateusza w swojej drużynie. Jest jednak jedno ale. Żużlowiec pragnie, jak najwięcej startować. Czy w Gorzowie będzie miał taką szansę, gdy wiek uprawniający do startów w lidze osiągnie Oskar Paluch? Syn trenera Piotra Palucha świetnie sobie radzi i kolejnym etapem w rozwoju jego kariery maja być ligowe mecze. Powrotu Bartkowiaka chce nie tylko zarząd klubu, ale również trener Stanisław Chomski. Szkoleniowiec twierdzi, że żużlowiec sam musi zdecydować.

  – Mateusz chciałby u nas jeździć i my chcemy Mateusza mieć w swojej drużynie – zapowiada prezes GKM Grudziądz.

  Reklama

  Z prezesem Marcinem Murawskim odbyliśmy dłuższą rozmowę nie tylko o przyszłości Bartkowiaka, ale również o planach, transferach itp., na którą zapraszamy już w tym tygodniu – będzie dostępna na naszym kanale You Tube „Magazyn Żużel”. Najlepiej i najwygodniej, żeby mieć dostęp na bieżącą, wciśnijcie subskrypcję YT Magazyn Żużel – nic Was nie ominie, niczego nie przeoczycie. W tym tygodniu zapowiadamy aż trzy premiery wideo, w których bohaterami są prezydent Leszna Łukasz Borowiak (dzisiaj), trener Tomasz Bajerski (w piątek) i prezes Marcin Murawski (w sobotę).

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Czy kierownictwo Speedway Grand Prix przemyca rosyjskich żużlowców do elity?

  Po to, by wzmocnić rywalizację i podnieść poziom sportowy mistrzostw świata. Coraz częściej pojawiają się głosy, że FIM (Światowa Federacja Motocyklowa) i dyrekcja SGP...