More
  Strona głównaAktualnościGreg Hancock o 24-latku: „To zawodnik zjawiskowy”

  Greg Hancock o 24-latku: „To zawodnik zjawiskowy”

  -

  Greg Hancock jest członkiem sztabu szkoleniowego Betard Sparty Wrocław, gdzie odpowiada za wyniki pionu szkoleniowego. Amerykanin od dawna wspiera prywatnie rodaka – Luke Beckera. 24-latek na początku listopada podpisał kontrakt z Stelmet Falubazem Zielona Góra.

  -To zawodnik zjawiskowy, który nigdy się nie poddaje – mówi o Beckerze, Greg Hancock.

  To właśnie czterokrotny indywidualny mistrz świata załatwił Beckerowi pierwszy zawodowy kontrakt w Polskiej lidze, gdy 4 lata temu debiutował w Stali Rzeszów. Natępny rok spędził w Unii Leszno i jako gość w Kolejarzu Rawicz. Później był Włókniarz Czestchowa (2020) i Orzeł Łódź (2021, 2022). Amerykanin startował jednocześnie w szwedzkiej Dackarnie Malilla i angielskim Wolverhampton.

  Czytaj więcej  Skuteczne łowy dyrektora Protasiewicza
  Luke Becker
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Luke Becker jest nowym zawodnikiem Stelmet Falubazu Zielona Góra

  – Przez ostatnie pięć lat, które spędził w Europie, dobrze mu się przyglądałem. Zrobił w tym czasie olbrzymi postęp, jeśli chodzi o jego umiejętności, ale też życie codzienne czy osobowość. Jest jednym z tych gości, który potrzebuje trochę czasu na poznanie i zrozumienie pewnych rzeczy. Jednak nie odpuszcza, dopóki tego nie osiągnie. Już teraz możemy dostrzec dojrzałość w jego jeździe. Jego umiejętności w ostatnich latach mocno się rozwinęły. Mogę opowiedzieć o nim wiele świetnych rzeczy.

  Reklama

  -Cieszę się, że Luke dołączył do takiego klubu, jak Falubaz – mówi o Beckerze popularny „Herbie”, który był gościem klubowych mediów zielonogórskiego Falubazu.

   

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Francis Gusts nie boi się powtórki blamażu, a Andrzej Lebedevs marzy...

  FIM ogłosiło niedawno listę miast - gospodarzy cyklu Speedway Grand Prix. Siódmą rundę cyklu zorganizują Łotysze na stadionie w Rydze. Pytamy Andrzeja Lebedevsa i...