Strona główna Aktualności "Jedziemy z tym...!"

“Jedziemy z tym…!”

-

Reklama

Leszczyńskie Byki w tym tygodniu zaplanowały badania na wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego i powoli sposobią się do treningów. Nad całością czuwa menadżer Piotr Baron, który w przerwie zdążył zrelaksować się i naładować akumulatory na następne 12 miesięcy.

– Z rodziną i przyjaciółmi byliśmy w Rzymie. Bardzo lubię to miasto i chętnie do niego wracam. Podczas pobytu w stolicy Włoch, zawsze gdziekolwiek jesteśmy,staramy się jak najwięcej zwiedzać – mówi Piotr Baron. – Powoli wracamy do pracy, trochę wcześniej niż w poprzednich sezonach i jedziemy z tym koksem – zapowiada menadżer Byków.

Zajęcia przygotowawcze drużynowego mistrza Polski do sezonu poprowadzi Michał Turyński. Indywidualnie będzie trenował – podobnie jak w poprzednich latach – Emil Sajfutdinow. Na początku grudnia wróci z Australii Szymon Szlauderbach i dołączy do drużyny. Oprócz podstawowego składu Byków wezmą udział w przygotowaniach młodzi wychowankowie.

Poprzedni artykułMiał być Drabik…
Następny artykułKosmiczne wyzwanie Fricke’a

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

A jednak Jaskółki z Tarnowa latają wysoko

Tarnowska Unia wygrała z Lokomotivem Daugavpils i zajmuje pozycję wicelidera eWinner 1.ligi żużlowej. Kto by się spodziewał! Popularne Jaskółki na starcie ligi wcale nie...