More
  Strona głównaAktualnościKacper Woryna, człowiek wielu zajawek

  Kacper Woryna, człowiek wielu zajawek

  -

  Kacper Woryna był gościem „Magazynu Żużel”. Kacpra chyba specjalnie nie musimy nikomu przedstawiać, bo to przecież reprezentant Polski, wychowanek ROW Rybnik i krajowy lider Zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa. Woryna opowiedział nam nie tylko o żużlu, ale również o swoich innych pasjach, a ma ich kilka.

  – Jestem człowiekiem wielu zajawek – mówi o sobie Kacper Woryna.

  Jest też ciekawym i sympatycznym człowiekiem. Sami możecie się przekonać – zapraszamy do wysłuchania rozmowy z nim, która dzisiaj wjechała na You Tube’a. Worynę pytaliśmy o różne zagadnienia, prywatne i zawodowe, m.in. o dziadka Antoniego Worynę, wielkiego żużlowca, pierwszego Polaka, który stanął na podium indywidualnych mistrzostw świata oraz o życie na Śląsku, o śląską gwarę, o Włókniarza, o plany w tym sezonie i o nowy kontrakt, etc.

  Czytaj więcej  Szwedzi mają kłopot i wydzwaniają do Polski

  Reklama

  Zapraszamy na nasz kanał You Tube „Magazyn Żużel”, na którym co tydzień znajdziecie nowe materiały wideo. Co tydzień nowy gość i żeby nie przeoczyć spotkania z nim, proponujemy subskrypcję. Nic ona nie kosztuje, wystarczy jedno kliknięcie i zapewniamy, żadna z żużlowych rozmów nie umknie Waszej uwadze.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  „Umarł król, niech żyje król”? ROW Rybnik nie martwi się odejściami...

  Prezes Krzysztof Mrozek z ROW Rybnik wcale nie zmartwił się odejściem Andreasa Lyagera. Duńczyk wstępnie porozumiał się z klubem z ulicy Gliwickiej, ale po...