More
  Strona głównaAktualnościKasprzak zamyka etap w życiu i wyprzedaje silnik

  Kasprzak zamyka etap w życiu i wyprzedaje silnik

  -

  Już po sezonie, więc czas na remanenty. Krzysztof Kasprzak dokonał przeglądu swojego warsztatu i postanowił sprzedać kilka silników. Niektóre są prawie nie używane, gdyż mają przejechane po 6 – 10 wyścigów.

  Reklama

  Ogłoszenie o wyprzedaży silników zamieścił w Internecie brat Krzysztofa, Robert Kasprzak, który pracuje w teamie byłego wicemistrza świata i jest jego prawą ręką.

  – Mam na sprzedaż silniki GM OFFC Baby, Long czy też standardowe GM stary model. Są też silniki z tego roku, które od nowości mają przejechane 6-10 wyścigów – napisał w sieci Robert Kasprzak.

  Krzysztof Kasprzak zaczął od remanentu w warsztacie (fot. Magazyn Żużel/Mariusz Cwojda)

  Ceny silników – dla zainteresowanych – kształtują się na poziomie od 6 do 14 tys. zł., w zależności od typu silnika czy ilości przejechanych wyścigów po serwisowaniu.

  K. Kasprzak zamyka nieudany sezon, mimo że jego zespół zakończył sezon na podium drużynowych mistrzostw Polski, a Kasprzak startował w finale play off. Jego nowe silniki nie mogą mieć dużego przebiegu, gdyż „Kasper” wystąpił w 11 meczach, w których zaliczył udział w 45 biegach. Był to jego jeden z najgorszych sezonów pod kątem wyniku sportowego w barwach Moje Bermudy Stal Gorzów.

  Czytaj więcej  ZROBIŁ TO! Kasprzak wjechał do SGP. SENSACJA

  Zawodnik zimą planuje zmienić klubowe barwy. Niedawno pojawił się temat jego przenosin do GKM Grudziądz i to jest bardzo prawdopodobna droga, którą obierze. Ale na horyzoncie przez chwilę był również temat toruńskiego Apatora. Na zatrudnienie Kasprzaka byliby chętni w 1. lidze, ale żużlowiec po nieudanym sezonie planuje odbudować się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

  Krzysztof Kasprzak zaczął od remanentu w warsztacie. Na decyzje transferowe przyjdzie czas w listopadzie.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jason Doyle ostro nawrzucał Patrykowi Dudkowi

  Do spięcia pomiędzy nimi doszło na zawodach w Toruniu, kończących zmagania o medale indywidualnych mistrzostw świata. Jeden i drugi pożegnali się ze Speedway Grand...