Strona główna Aktualności Leszczyńskie Byki na rozdrożu

Leszczyńskie Byki na rozdrożu

-

Śnieg ze “Smoka” zniknął i tylko patrzeć, kiedy w parku maszyn zawarczą silniki żużlowych motocykli. Ale do tego jeszcze trochę czasu – nie ma pośpiechu. Zawodnicy trenują, natomiast sternicy mistrza Polski zastanawiają się, czy zdecydować się wysłać drużynę na zgrupowanie do Hiszpanii.

Wciąż aktualny jest wyjazd żużlowców Fogo Unii Leszno na zgrupowanie do Hiszpanii. Ma do niego dojść pod koniec następnego tygodnia.

Czytaj więcej  Tomasz Proszowski tłumaczy, co by było, gdyby nie padało

– Jesteśmy gotowi, choć cały czas nie ma pewności, że pojedziemy. To będzie zależało od sytuacji epidemicznej i tego, co wydarzy się na początku przyszłego tygodnia. Mamy w Hiszpanii swoją miejscówkę, gdzie nie brakuje torów motocrossowych i tras kolarskich – mówi menadżer drużynowego mistrza Polski, Piotr Baron.

Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

Największe zagrożenie stanowi pandemia i obostrzenia. Wciąż nie wiadomo, czy rząd nie wprowadzi kolejnych obostrzeń, w tym kwarantanny dla przyjeżdżających do kraju z zagranicy.

Reklama

Leszczynianie mają wstępnie zabukowane zgrupowanie w Katalonii od 26 lutego do 9 marca. Na Półwysep Iberyjski mieliby pojechać wszyscy zawodnicy z wyjątkiem Jasona Doyle’a i Jaimona Lidseya plus sztab trenerski.

Reklama


Must Read

Jutro odpalą silniki!

Jeśli pogoda nie spłata figla, to jutro o godz. 12 odbędzie się pierwszy trening na torze w Ostrowie Wielkopolskim. Żużlowcy Arged Malesa Ostrovii nie...