Strona główna Aktualności Michał Turyński da wycisk leszczyńskim Bykom?

Michał Turyński da wycisk leszczyńskim Bykom? [FILM]

-

Reklama

Michał Turyński jest nową twarzą w zespole drużynowego mistrza Polski. Mistrz kickboxingu, uczeń i następca trenera Tomasza Skrzypka chce być równie skuteczny, jak jego mentor i mistrz.

Tomasz Skrzypek, charyzmatyczny i bardzo lubiany trener, specjalista od przygotowania fizycznego (świetnie przygotowywał do sezonów zawodników Fogo Unii Leszno) zmarł nagle w październiku. Jego odejście było wielką stratą dla świata sportu. To właśnie jego dzieło chce teraz  kontynuować w Unii Michał Turyński.

Czytaj więcej  "Byłeś jednym z nas"

Turyński został głównym trenerem Fightera Wrocław i przejął obowiązki Skrzypka również w Unii Leszno. Teraz on jest odpowiedzialny za przygotowanie kondycyjne i sprawnościowe zawodników drużynowego mistrza Polski.
Czy wiecie, kiedy zaczęła się przygoda Turyńskiego z żużlem? Wcale nie w Unii Leszno. Z krótkiej rozmowy z nowym szkoleniowcem Byków, dowiecie się również ile prowadzi treningów w tygodniu, jakie ma przemyślenia po pierwszych spotkaniach z leszczyńskimi żużlowcami oraz gdzie i kiedy stanie do kolejnej walki i kto będzie jego rywalem.

Krótką rozmowę z Turyńskim przygotowaliśmy przy okazji wizyty Unii Leszno na otwarciu hurtowni elektrycznej, której szefowie kochają czarny sport i wspierają leszczyńską drużynę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

A jednak Jaskółki z Tarnowa latają wysoko

Tarnowska Unia wygrała z Lokomotivem Daugavpils i zajmuje pozycję wicelidera eWinner 1.ligi żużlowej. Kto by się spodziewał! Popularne Jaskółki na starcie ligi wcale nie...