More
  Strona głównaAktualnościMłodzi Australijczycy nie marnują czasu

  Młodzi Australijczycy nie marnują czasu

  -

  Wszyscy Australijczycy związani kontraktami z Fogo Unią Leszno wyjechali do ojczyzny. Tam mają zaplanowane nie tylko wakacje i relaks, ale również kilka startów na żużlu.

  Jaimon Lidsey wygrał turniej w Mildurze. „Jaymo” stanął na najwyższym podium mistrzostw stanu Wiktoria. Z kolei, młodzieżowcy ścigali się w Kurri Kurri, gdzie odbyły się mistrzostwa juniorów stanu Nowa Południowa Walia. Wśród uczestników znalazło się dwóch stranieri leszczyńskich Byków – James Pearson i Maurice Brown. Ten pierwszy walczył miejsce na podium.

  Czytaj więcej  Trener Kempiński zakażony? Irytujący brak rzetelnej informacji
  James Pearson
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) James Pearson w tym roku na polskich torach ścigał się w Ekstralidze U-24

  Zawody w Kurri Kurri wygrał Tate Zischke. Pearson sięgnął po drugie miejsce. Na trzecim stopniu podium stanął Ryan Harrison.

  Reklama

  Pearson w tym roku na polskich torach ścigał się w Ekstralidze U-24. Brown oprócz ścigania w Ekstralidze U-24, miał okazję wystąpić w zawodach o drużynowe mistrzostwo Polski juniorów, reprezentując barwy drugoligowego PSŻ Poznań.

  Artur Bielecki

  James Pearson

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Francis Gusts nie boi się powtórki blamażu, a Andrzej Lebedevs marzy...

  FIM ogłosiło niedawno listę miast - gospodarzy cyklu Speedway Grand Prix. Siódmą rundę cyklu zorganizują Łotysze na stadionie w Rydze. Pytamy Andrzeja Lebedevsa i...