Strona główna Aktualności Mogli jechać, czy nie mogli jechać? Teraz trudno o nowy termin

Mogli jechać, czy nie mogli jechać? Teraz trudno o nowy termin

-

Gwizdami kibice przyjęli decyzję sędziego zawodów w Gorzowie, który z uwagi na zły stan toru odwołał półfinałowy mecz play off DMP z udziałem miejscowej Stali z Betard Spartą Wrocław. Wyzwiska poleciały w kierunku arbitra. Co sędzia miał zrobić?

Reklama

Zawodnicy mówili jednym głosem, oceniając stan nawierzchni, podkreślając, że gospodarz zrobił wszystko co było w jego mocy, by mecz mógł się odbyć. Zawodnicy o nawierzchni mówili zdawkowo, gdyż nie mogli wyjść na tor i bliżej zapoznać się z sytuacją. Odwołano również próbę toru. Żużlowcy nie przebierali się w kombinezony.

tor
Mecz odwołano z uwagi na zły stan toru (fot. Magazyn Żużel)

Pozostaje czekać na decyzję Speedway Ekstraligi, która wyznaczy nowy termin meczu. Z tym może być mały kłopot, gdyż półfinał powinien być rozstrzygnięty przed datą finału, który wyznaczono na 4 października.

Czytaj więcej  Włókniarz już całkowicie ugrzązł w torze. Mecz przeniesiony do Rybnika

W tym tygodniu startuje również liga szwedzka, natomiast w weekend odbędą się zawody Speedway Grand Prix IMS w Toruniu i finał IMŚ juniorów w Pardubicach.

Tak na dobra sprawę, chyba tylko pozostaje środa na wyłonienie finalisty. Decydenci mają twardy orzech do zgryzienia. Chyba, że przesuną termin finału i w niedzielę zaproszą kibiców na półfinał w Gorzowie.

Czekamy na decyzję.

Reklama


Musisz przeczytać

Jason Doyle był za drogi dla Falubazu, więc rozmawiają z…

Falubaz Zielona Góra mógł mieć Jasona Doyle'a, ale Australijczyk podobno okazał się za drogi. W grodzie Bachusa pojawią się nowi stranieri. Trwają negocjacje. Doyle jeszcze...

Anioł w naszym studiu