Strona główna Aktualności Musicie to zobaczyć! Kangury zrobiły prezent prezesowi

Musicie to zobaczyć! Kangury zrobiły prezent prezesowi

-

Brady Kurtz, Jaimon Lidsey i Keynan Rew zrobili prezesowi Fogo Unii Leszno Piotrowi Rusieckiemu. W ten sposób podziękowali mu za pomoc. Dostał od nich motocykl żużlowy z dedykacją i życzeniami.

Australijczycy są wdzięczni Rusieckiemu, że nie tylko dał im szanse startów w polskiej lidze, ale jednocześnie otoczył ich opieką. Cała trójka mieszka u prezesa – mają dach nad głową, wikt i opierunek. Ligowy sezon startów już zakończyli i powoli zbierają się na powrót do ojczyzny. Jeszcze w weekend pojadą do Lublina, gdzie zaplanowano finał Speedway of Nations. Lidsey i Rew zostali powołani do reprezentacji Australii.

Fot.x3 Twitter/Polcopper

Wracając do prezentu, sprawił on prezesowi dużo radości. Na motocyklu znalazły się życzenia i podziękowania za opiekę, wieczorne dyskusje, pozytywne myślenie i wsparcie.

Reklama

– Dziękujemy za wszystko co dla nas zrobiłeś. Bez twojej pomocy i wsparcia nasze żużlowe kariery nie byłyby w tych miejscach, w których są dzisiaj znajdujemy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystko, co dla nas zrobiłeś…” – bije po oczach podziękowanie na czarnym motocyklu.

Posłuchaj co Piotr Rusiecki mówi o Australijczykach 

Gdy prezes zastanawiał się, gdzie postawi prezent, żużlowcy namawiali go i żartowali, by zaczął trenować i jeździć na nim.

Reklama


Musisz przeczytać

Anioł w naszym studiu

Przemysław Piasecki, kierownik startu z Unii Leszno nazwał go „najlepiej startującym zawodnikiem w Polsce”. Jest wychowankiem leszczyńskiej Unii, ale dzisiaj nie jest Bykiem, lecz......

Leon Madsen zachorował zaraz po SoN