More
  Strona głównaAktualnościPaweł Przedpełski ściga się z czasem

  Paweł Przedpełski ściga się z czasem

  -

  Żużlowiec eWinner Apatora Toruń miał wypadek w Kumli i doznał kontuzji. O szczegółach poinformował po badaniach lekarskich, lekarskiej diagnozie i wstępnym planie leczenia.

  – Moja przerwa od żużla potrwa około dwa tygodnie. Mam złamaną kość przedramieniową oraz śródstopie. Większym problemem jest oczywiście ręka, ale szczęście w nieszczęściu, że obecnie można ją leczyć na wiele sposób, dlatego jestem pełny optymizmu jeśli chodzi o moją rekonwalescencję. Na pewno nie wystąpię w meczu w Częstochowie, ale zrobię wszystko, by na Gorzów być w pełni sił. Wiemy, jak ważne jest to dla nas spotkanie, dlatego zrobię wszystko, by być w pełni gotowy do tych zawodów – przekazał Paweł Przedpełski.

  Reklama

  Przedpełski zrobi wszystko, by wystartować również w zawodach o Grand Prix Challenge w Żarnowicy. Turniej zaplanowano 21 sierpnia. Oprócz Przedpełskiego w Żarnowicy powalczą o przepustkę do Speedway Grand Prix 20022 Janusz Kołodziej, Patryk Dudek i Tobiasz Musielak.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Mateusz Cierniak postawił kropkę nad i. Gratulacje!

  Jak powiedział, tak zrobił i dzisiaj Mateusz Cierniak jest mistrzem świata juniorów. Wychowanek tarnowskiej Unii, aktualnie reprezentant Polski i Motoru Lublin, wczoraj na toruńskiej...