Strona główna Aktualności Piotr Pawlicki po badaniach. Konieczny będzie zabieg

Piotr Pawlicki po badaniach. Konieczny będzie zabieg

-

Piotr Pawlicki po dwóch wypadkach podczas eliminacji Speedway Grand Prix w Terenzano wycofał się i nie dokończył zawodów. Jak się okazało, odnowiła mu się kontuzja. Z tego powodu nie wystąpił w poniedziałek w finałowym turnieju o “Złoty Kask” w Zielonej Górze. Pawlicki jest już po badaniach lekarskich.

– Jestem po badaniach, diagnozy nieco się potwierdziły i konieczny będzie po sezonie zabieg lewego barku. Teraz czeka mnie ciągła rehabilitacja oraz regeneracja która m.in. pozwoli mi dojechać do końca wszystkie tegoroczne żużlowe rozgrywki‼️ PS. Bez zbędnych zmartwień proszę, wszystko będzie dobrze – napisał Piotr Pawlicki na Facebooku.

Czytaj więcej  Ta decyzja klubu to strzał w dychę

(fot. Magazyn Żużel/Mariusz Cwojda) Konieczny będzie po sezonie zabieg lewego barku – poinformował Piotr Pawlicki

Kapitan leszczyńskich Byków chce dokończyć sezon i ma nadzieję, że mu się to uda bez większych perturbacji. Co na to sternicy klubu i trener Piotr Baron?

Władze klubu z ulicy Strzeleckiej podobnie jak również trener mieli obawy o zdrowie zawodnika.

– Piotr jest poobijany, ale bez poważniejszych urazów. Na szczęście, gdyż mieliśmy duże obawy. Kapitan wystąpi w piątek w ligowym meczu w Toruniu. Do tego czasu musi odpocząć – przekazał Piotr Baron.

Reklama

Pawlicki jest potrzebny drużynie i najlepiej w optymalnej formie. Leszczyńskie Byki przygotowują się do meczu i są świadome, że w Toruniu czeka je ciężka przeprawa. Torunianie w Lesznie w pierwszej rundzie przegrali rówżnicą 4 pkt (43:47) i w rewanżu stawka toczy się nie o 2, ale o 3 punkty.

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

Osłabiony GKM przyjeżdża do Leszna

W Lesznie bardziej żyją karami, jakie spadły na trenera Piotra Barona i toromistrza Jana Chorosia (pokłosie przygotowania toru na Fogo Unia - Betard Sparta),...