Strona główna Aktualności Piotr Pawlicki zabrał głos

Piotr Pawlicki zabrał głos

-

Reklama

– Każdy ma prawo do własnych przemyśleń – mówi Piotr Pawlicki na temat zamieszania, jakie wywołała jego odmowa podpisania aneksu finansowego w terminie i obniżenia wynagrodzenia. “Piter” podpisał tzw. kontrakt warszawski, by – jak twierdzi – dać sobie i klubowi czas. Obie strony musiały przespać się z tematem i przemyśleć.

Pawlicki był gościem Gabriela Waliszki z Telewizji Canal+ podczas internetowej rozmowy live.

Jestem leszczynianinem z krwi i kości – mówi Piotr Pawlicki (fot. Magazyn Żużel)

– Ja jestem leszczynianinem z krwi i kości. W Lesznie się urodziłem, startuje w Unii i dalej chcę w niej jeździć. Mój tata jeździł w Unii przez 10 lat. To wszystko jednak nie przesądza o tym, że jako pierwszy zawodnik powinienem podpisać kontrakt z klubem – uważa kapitan Byków.

“Piter” zimą poddał się zabiegowi, przeszedł rehabilitację i trenował. Był z drużyna na obozie w Hiszpanii.

– Jestem dobrze przygotowany do sezonu – uważa żużlowiec i dodaje z uśmiechem pod adresem swoich adwersarzy, atakujących go w internetowych wpisach. – Po jednym lub dwóch meczach, może na koniec sezonu, zamknę buzię tym wszystkim, którzy tak krytykowali.

Celem leszczyńskich Byków jest w tym roku walka o złoty medal DMP. Gdyby to się udało, byłby to już czwarty z rzędu mistrzowski tytuł dla Unii Leszno.

Musisz przeczytać

Tomasz Gollob: do Bydgoszczy wracają duże imprezy

Tomasz Gollob pojawił się na konferencji prasowej zorganizowanej z okazji mistrzostw Europy SEC. Odbędą się one 8 lipca w grodzie nad Brdą. Gollob to...