More
  Strona głównaAktualnościPrzed zgrupowaniem Jason Doyle znalazł nową miejscówkę w Lesznie

  Przed zgrupowaniem Jason Doyle znalazł nową miejscówkę w Lesznie

  -

  Leszczyńskie Byki organizują wyprawę do Hiszpanii. Wyjazd zaplanowali w tym tygodniu. Do ekipy dołączy również zagraniczni zawodnicy.

  Jason Doyle właśnie znalazł w Lesznie nową miejscówkę i przeniósł swój warsztat z Ponieca, gdzie dotychczas stacjonował. Jego rodak Jaimon Lidsey wypoczynek w ojczyźnie połączył z treningami – kręcił kółka na torze w Mildurze. „Jaymo” w następnym tygodniu przyleci do Polski. Australijczyk dołączy do kolegów, którzy 17 lutego wyruszają na tygodniowe zgrupowanie do Hiszpanii.

  Czytaj więcej  Fredrik Lindgren skuteczny aż do bólu

  Tymczasem, w Lesznie finiszują prace na stadionie związane z instalacja odwodnienia linowego. Wszystko wskazuje, że termin (22 lutego) realizacji zadania zostanie zachowany i projekt zrealizowany.

  -Wygląda to dobrze, jestem pod wrażeniem postępów budowy – mówi Piotr Baron, menadżer Fogo Unii Leszno. – Myślę, że treningi na torze rozpoczniemy zgodnie z planem, czyli w terminie 8-10 marca. Owszem, po powrocie z Hiszpanii czeka nas praca na torze, uzupełnienie nawierzchni i jej przygotowanie. Jak dopisze pogoda, to nie będzie problemu.

  Reklama

  Biało – niebiescy wyjeżdżają na tydzień do Lloret de Mar koło Barcelony. Tam mają zaplanowane treningi kondycyjne, kolarskie i na crossie. Menadżer Piotr Baron zabiera na Półwysep Iberyjski wszystkich swoich podopiecznych, w tym również zawodników zagranicznych, Davida Bellego (dojedzie z Francji) oraz Australijczyków Doyle’a i Lidseya.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jason Doyle ostro nawrzucał Patrykowi Dudkowi

  Do spięcia pomiędzy nimi doszło na zawodach w Toruniu, kończących zmagania o medale indywidualnych mistrzostw świata. Jeden i drugi pożegnali się ze Speedway Grand...