More
  Strona głównaAktualnościW Gorzowie intensywne przygotowania do sezonu

  W Gorzowie intensywne przygotowania do sezonu

  -

  Sponsor zostaje, będzie prezentacja drużyny, jeszcze nie wiadomo co z Memoriałem Edwarda Jancarza. W Gorzowie trwają intensywne przygotowania do sezonu. Ten rok jest wyjątkowy dla gorzowskiego żużla. Stal obchodzi jubileusz 75-lecia działalności.

  – Prezentacja drużyny odbędzie się przed meczem sparingowym z Falubazem Zielona Góra. Za chwilę przedstawimy również nowe kewlary, w których będą startować żużlowcy Stali w tym sezonie. Co do Memoriału Edwarda Jancarza, to na razie trudno powiedzieć. Gdy do Gorzowa wraca turniej Speedway Grand Prix, to powstaje problem z terminami. W kalendarzu zawodów jest bardzo ciasno, ale jak będzie możliwość i znajdziemy jakiś dzień, to zorganizujemy zawody – poinformował prezes Marek Grzyb, prezes Stali Gorzów.

  Czytaj więcej  Lubi Grudziądz i pociągnie zespół oraz pomoże się odbudować kolegom

  Drużyna trenera Stanisław Chomskiego zrezygnowała ze wspólnego zgrupowania w Hiszpanii. Zawodnicy przygotowują się indywidualnie. Bartosz Zmarzlik i Szymon Woźniak wspólnie ćwiczą na Majorce. Anders Thomsen i Patrick Hansen mają za sobą zgrupowanie reprezentacji Danii.

  Reklama

  Martin Vaculik ćwiczy indywidualnie, podobnie jak Wiktor Jasiński, który niedawno jeździł na crossie we Włoszech. Mateusz Bartkowiak przechodzi rehabilitację po operacji kolana i trenuje na miarę możliwości i zaleceń lekarzy.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Francis Gusts nie boi się powtórki blamażu, a Andrzej Lebedevs marzy...

  FIM ogłosiło niedawno listę miast - gospodarzy cyklu Speedway Grand Prix. Siódmą rundę cyklu zorganizują Łotysze na stadionie w Rydze. Pytamy Andrzeja Lebedevsa i...