Strona główna Aktualności Fogo Unia Leszno będzie miała nowego zawodnika

Fogo Unia Leszno będzie miała nowego zawodnika

-

Dzisiaj ostatni dzień okienka transferowego. Kluby dopinają szczegóły ostatnich kontraktów. Mają czas do północy.

Fogo Unia Leszno już jakiś czas temu przedstawiła kadrę na nowy sezon. Jak się okazuje, to jednak nie koniec transferów do klubu z ulicy Strzeleckiej w Lesznie.

– Dołączy do nas jeszcze jeden młody zawodnik z Australii. Oczywiście, chłopak jest ze stajni Leigha Adamsa, jak większość transferów młodych Australijczyków do naszego klubu – zdradził nam prezes Fogo Unii Leszno, Piotr Rusiecki, ale nazwiska nie chciał jeszcze ujawniać.

Czytaj więcej  Stal Gorzów: Rafał Karczmarz nieugięty

Wiadomo, że nowym zawodnikiem będzie junior, który trafi do drużyny występującej w Ekstraliga U24. Wcześniej leszczyńskie Byki podpisały kontrakty z czwórka zagranicznych juniorów, zatrudniając dwóch Duńczyków i dwóch Australijczyków – Jesper Knudsen, Jonas Knudsen oraz Keynan Rew i James Pearson.

Reklama

– W przypadku juniora do drużyny U24 nie ma wyznaczonego terminu zawierania kontraktu. Można tego dokonać teraz, w czasie rozgrywek, w ciągu całego sezonu. Dopiero chcąc przesunąć zawodnika z kadry U24 do pierwszego zespołu, wtedy obowiązują okienka transferowe – doprecyzował prezes Rusiecki.

Reklama

Must Read

“To pozytywne zaskoczenie, bo mówiło się o dużo słabszych zawodnikach”

Rozmowa ze Stanisławem Burzą – wychowankiem i byłym zawodnikiem Unii TarnówJeszcze Unia nie zginęła. Choć jaskółki pofrunęły naprawdę nisko. Wygrzebie się Tarnów z tej...