Strona główna Aktualności Jack Holder musiał wybierać

Jack Holder musiał wybierać

-

Jack Holder musiał wybierać pomiędzy startami w angielskiej Premiership i szwedzkiej Bauhaus-Ligan. Mimo, że Australijczyk miał zaklepany kontrakt w Szwecji (Vastervik Speedway), to jednak z niego zrezygnował.

Młodszy z braci Holderów w tym roku planuje ścigać się w lidze angielskiej i polskiej. W PGE Ekstralidze jest zawodnikiem toruńskich “Aniołów”. W Anglii będzie przywdziewał plastron “Tygrysów” z Sheffield.

Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

– Jest to zawodnik wysokiej klasy, który w niedalekiej przyszłości może na stałe zagościć w cyklu Grand Prix. Cieszę się, że będzie u nas startował. Oczywiście, istniały obawy, że ze względu na ograniczoną ilość lig, w których można występować, zrezygnuje ze startów w naszym zespole, ale jak się okazało, pozostał wierny Tygrysom. Możemy na niego liczyć – powiedział zadowolony menedżer Sheffield Tigers, Simon Stead.

Reklama

Jack Holder miał ważny kontrakt z Sheffield Tigers już w zeszłym sezonie, ale ze względu na pandemię koronawirusa i odwołanie sezonu w Wielkiej Brytanii, nie miał okazji walczyć w szeregach Tygrysów z Sheffield. Oprócz Holdera w Sheffield mają startować m. in. Troy Batchelor oraz Kyle Howarth. Ze startów w Sheffield zrezygnował Nicki Pedersen.

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

Chris Holder. Żużlowe życie dzielone kontuzją

Jego żużlowe życie dzieli się na dwie części. Przed wypadkiem na angielskim torze, który miał miejsce w 2013 roku, został mistrzem świata. Po koszmarnej...