Strona główna Aktualności Jack Holder musiał wybierać

Jack Holder musiał wybierać

-

Jack Holder musiał wybierać pomiędzy startami w angielskiej Premiership i szwedzkiej Bauhaus-Ligan. Mimo, że Australijczyk miał zaklepany kontrakt w Szwecji (Vastervik Speedway), to jednak z niego zrezygnował.

Młodszy z braci Holderów w tym roku planuje ścigać się w lidze angielskiej i polskiej. W PGE Ekstralidze jest zawodnikiem toruńskich “Aniołów”. W Anglii będzie przywdziewał plastron “Tygrysów” z Sheffield.

Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

– Jest to zawodnik wysokiej klasy, który w niedalekiej przyszłości może na stałe zagościć w cyklu Grand Prix. Cieszę się, że będzie u nas startował. Oczywiście, istniały obawy, że ze względu na ograniczoną ilość lig, w których można występować, zrezygnuje ze startów w naszym zespole, ale jak się okazało, pozostał wierny Tygrysom. Możemy na niego liczyć – powiedział zadowolony menedżer Sheffield Tigers, Simon Stead.

Reklama

Jack Holder miał ważny kontrakt z Sheffield Tigers już w zeszłym sezonie, ale ze względu na pandemię koronawirusa i odwołanie sezonu w Wielkiej Brytanii, nie miał okazji walczyć w szeregach Tygrysów z Sheffield. Oprócz Holdera w Sheffield mają startować m. in. Troy Batchelor oraz Kyle Howarth. Ze startów w Sheffield zrezygnował Nicki Pedersen.

Reklama

Must Read

Daniel Bewley. Następca mistrza

W cyklu Biografie zawodnikówDaniel Bewley urodził się 20 maja 1999 roku w Maryport. Bardzo szybko zaczął piąć się w hierarchii najlepszych brytyjskich juniorów. W...