Strona główna Aktualności Kolejarz ma nowego prezesa

Kolejarz ma nowego prezesa

-

Sławomir Knop został wybrany nowym prezesem Kolejarza Rawicz. Knop jest współwłaścicielem firmy Metalika Recycling, która w tym roku była tytularnym sponsorem rawickiego klubu.

Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze w Kolejarzu przyniosło kilka zmian. Nowy prezes, jak to często bywa, to nowe wyzwania, plany i nadzieje. Tym bardziej, że Knop z żużlem jest związany od bardzo dawna. Dotychczas występował głównie w roli kibica i sponsora. Teraz będzie kierował drugoligowym klubem.

Sławomir Knop, nowy prezes Kolejarza Rawicz (fot. Magazyn Żużel/Mariusz Cwojda).

Nowym wiceprezesem w Kolejarzu wybrano Radosława Prawuckiego, przedsiębiorcę, którego firma wspiera sponsoringiem Unię Leszno i zawodników, w tym m. in. Bartosza Smektałę.

Czytaj więcej  Porażka Unii Leszno: Pawlicki i Kołodziej obwiniają siebie

W zarządzie Kolejarza pozostali dotychczasowy prezes Łukasz Zimny, który obejmie stanowisko dyrektora klubu oraz Robert Zimny i Tomasz Płucieniczak. R. Zimny nadal będzie pełnił funkcję skarbnika, natomiast były wiceprezes Kolejarza Płucieniczak objął stanowiska sekretarza zarządu.

Reklama

Kolejarz będzie kontynuował współpracę z Unią Leszno i bazował na szkoleniu młodzieży w leszczyńskim klubie. Skład drużyny na sezon 2021 został skompletowany. W większości tworzą go młodzi zawodnicy oraz trójka krajowych seniorów – Damian Baliński, Szymon Szlauderbach i Damian Dróżdż.

Marek Prus

Reklama


Musisz przeczytać

Anita Włodarczyk nawet tam pamięta o żużlu

Anita Włodarczyk, mistrzyni olimpijska i mistrzyni świata w rzucie młotem, przygotowuje się do sezonu na obozie w Katarze. Lekkoatletka nie kryje, że jest kibicką...