Strona główna Aktualności Marek Cieślak zabierze chłopaków na rowery

Marek Cieślak zabierze chłopaków na rowery

-

Mocna kadra, głód sukcesu i doświadczony trener Marek Cieślak. Czy to wystarczy, by Eltrox Włókniarz Częstochowa zdetronizował królową speedwaya Fogo Unię Leszno?

W Częstochowie apetyty rosną. Włókniarz zimą pozyskał Jasona Doyle’a i wydaje się być najmocniejszym konkurentem faworyta rozgrywek z Leszna. Trener Marek Cieślak jest dobrej myśli, chociaż zastrzega, że sezon będzie ciężki i ciekawy.
Częstochowianie zaczynają z wysokiego “C”, bo plan przygotowań do sezonu jest nabity jak armata przed wystrzałem. Najpierw Marek Cieślak zabiera częstochowskie Lwy na zgrupowanie do Szklarskiej Porębie. W górach, na Polanie Jakuszyckiej będą codziennie szlifować formę. Zabierają narty, w ruch pójdą biegówki, zjazdówki, deski snowboardowe, w zależności, w czym zawodnicy czują się lepiej na białym puchu.

Drugą część przygotowań stanowi obóz kolarski. Nie jest tajemnicą, że to właśnie trener Marek Cieślak kocha rowerowe wyprawy w teren i kilku zawodnikom zdążył  zaszczepić tę miłość. Jedyny kłopot klubu na dziś, to rehabilitacja po zabiegu operacyjnym, którą przechodzi Leon Madsen. Dlatego Duńczyka prawdopodobnie nie zobaczymy ani na nartach, ani na rowerze, ponieważ będzie indywidualnie ćwiczył i przygotowywał się do sezonu.
28 lutego odbędzie się prezentacja drużyny. Lwy spotkają się z kibicami w Hali Częstochowa.
Częstochowa ostatni raz cieszyła się tytułem mistrza kraju na żużlu w 2003. Dlatego zapowiada się bardzo ciekawy sezon. Czy Włókniarz prowadzony przez Marka Cieślaka wróci na ligowy tron? Co na to Fogo Unia Leszno i pozostali konkurenci?

trener Marek Cieślak

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

MUSISZ PRZECZYTAĆ

Ekstraliga Żużlowa otworzy skarbiec i pomoże klubom

Polski Związek Piłki Nożnej zadeklarował pomoc piłkarskim związkom regionalnym i klubom piłkarskim w związku z paraliżem nie tylko gospodarki, życia codziennego, w tym również...