More
  Strona głównaEkstraligaPiotr Baron: Cięższe czasy? Brak Emila Sajfutdinowa na przykład

  Piotr Baron: Cięższe czasy? Brak Emila Sajfutdinowa na przykład

  -

  Rozmowa z Piotrem Baronem – trenerem Fogo Unii Leszno

  Za rok jesteś trenerem Unii Leszno. To już pewne.

  Jesteśmy z tym klubem związani od pięciu lat i na pewno będziemy razem pracować też w przyszłym sezonie. Myślę, że sobie ufamy i jest to w miarę logiczne rozwiązanie. Nie ma się co oszukiwać, że przyszły troszkę cięższe czasy dla klubu leszczyńskiego, ale właśnie w takiej sytuacji, nie wyobrażam sobie, żeby stąd uciekać.

  Czytaj więcej  Piotr Pawlicki – bad boy or good boy?
  (fot. Magayzn Żużel /Mariusz Cwojda)

  A te cięższe czasy?

  Brak Emila Sajfutdinowa w Lesznie na przykład.

  To teraz trzeba wycisnąć wszystko z tegorocznego składu i awansować do finału play off. Bo rozumiem, że inny wynik, będzie porażką.

  Nie, żaden inny wynik nie będzie porażką. Dostaliśmy się do fazy play off i uważam, że po tak ciężkim dla nas sezonie jest sporym sukcesem. Ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i każdy chciałby pojechać oczywiście o jak najlepsze wyniki. I my również będziemy się starali, żeby iść dalej.

  Reklama

  Tylko, że w półfinale dwa mecze ze Spartą Wrocław. Unia trafiła chyba najgorzej jak mogła.

  To się okaże. Zobaczymy, czy najgorzej jak mogła. Na razie szykujemy się do dwumeczu z Wrocławiem. Na tą chwilę Sparta Wrocław ma zero punktów i Unia Leszno też ma zero punktów.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Mateusz Cierniak postawił kropkę nad i. Gratulacje!

  Jak powiedział, tak zrobił i dzisiaj Mateusz Cierniak jest mistrzem świata juniorów. Wychowanek tarnowskiej Unii, aktualnie reprezentant Polski i Motoru Lublin, wczoraj na toruńskiej...