Strona główna Aktualności Piotr Pawlicki: zobaczcie jego nowy tatuaż. O co w tym chodzi!?

Piotr Pawlicki: zobaczcie jego nowy tatuaż. O co w tym chodzi!?

-

Reklama

Kapitan leszczyńskich Byków co jakiś czas przyozdabia swoje ciało nowym tatuażem. Na jego prawej nodze pojawiło się nowe dzieło. Widzieliście?

Piotr Pawlicki tłumaczy co było inspiracją i dlaczego własnie zdecydował się na graf łączący motyw Koziorożca i Lwa.

– Prawą rękę od lat mam wytatuowaną w daty całej mojej najbliższej rodziny, ale brakowało mi jeszcze Leona i Axela – tych najmłodszym ,,ASÓW♥️” – poinformował na Instagramie Piotr Pawlicki.

Koziorożec to Axel, Lew to Leon. Chłopcy to synowie Przemka Pawlickiego (fot. Instagram Piotra Pawlickiego)

Leon i Axel są synami Klaudii i Przemka, starszego brata Piotra, który ściga się na żużlu w barwach Mr Garden GKM Grudziądz.

– Są już na zawsze ze mną w postaci Lwa i Koziorożca – tłumaczy “Piter” inspiracje do powstania nowej “dziary” na nodze.

Czytaj więcej  W żużlowym parkingu coraz ich więcej (GALERIA)

Tatuaż powstał w studiu Ultra Tattoo we Wrocławiu.

Żużlowiec wykorzystał wolną chwile od treningów. Pawlicki z kolegami z leszczyńskiej Unii przygotowują się do piątkowego meczu z Motorem Lublin. Pawlicki na pewno postara się poprawić skuteczność, by nie powtórzyć błędów z poprzedniego występu przeciwko Betard Sparcie Wrocław. Kapitan Byków świetnie zaprezentował się na inaugurację. Błyszczał w wygranym spotkaniu w Gorzowie. Czy powtórzy wynik w piątek na “Smoku”?

Początek meczu Fogo Unia – Motor o g. 18.00.

Musisz przeczytać

Tomasz Gollob: do Bydgoszczy wracają duże imprezy

Tomasz Gollob pojawił się na konferencji prasowej zorganizowanej z okazji mistrzostw Europy SEC. Odbędą się one 8 lipca w grodzie nad Brdą. Gollob to...