More
  Strona głównaAktualnościTai Woffinden: „Negatywne emocje już za mną”

  Tai Woffinden: „Negatywne emocje już za mną”

  -

  Tai Woffinden w końcu odżył. Po kilku słabych występach pojechał w meczu z Arged Malesa Ostrovią Ostrów Wlkp. jak na mistrza przystało. – Wszystko jest w porządku – zapewnia Brytyjczyk, startujący w Betard Sparcie Wrocław.

  „Tajski” miał dość oglądania pleców rywali podczas zawodów ligowych w Częstochowie i Gorican. Wiedział, że ma problem. Postanowił działać, chociaż tydzień miał pechowy. Najpierw zgubił dokumenty, chwilę później jego mechanicy mieli wypadek drogowy. „Woffi” jak przystało na życiowego optymistę nie załamał rąk – postanowił działać.

  Nie chciał nam potwierdzić, czy zmienił tunera czy tylko skorzystał z pomocy drugiego. Anglik W meczu z Ostrovią „fruwał” na silniku przygotowanym przez Ashleya Hollowaya. Efekt – komplet punktów!

  Tai Woffinden
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) W końcu komplet punktów

  – Czułem się na motocyklu sto procent lepiej, niż w Częstochowie i Gorican. W końcu miałem dobre starty. Żadnych perturbacji z ustawieniami sprzętu. Negatywne emocje są już za mną. Teraz mam poligon do działania – mówił po meczu Tai Woffinden.

  Woffinden zwrócił uwagę, że nawierzchnia toru na „Olimpico” w tym roku jest trochę inna. Nie wszyscy zawodnicy zdążyli poznać szczegóły. Cała drużyna trochę błądzi.

  Reklama

  – Spróbujemy przygotować tor w inny sposób i może uda nam się wrócić do tego, co było w poprzednich sezonach. Wspólnymi siłami i zaangażowaniem, to osiągniemy. Musimy tylko wspólnie usiąść, przegadać szczegóły i działać – kończy z nadzieją na lepsze wyniki całej wrocławskiej drużyny Tai Woffinden.

  Betard Sparta Wrocław pokonała beniaminka z Ostrowa Wlkp. 54:36.

  Robert Duda

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Rozpędzony Motor Lublin jedzie po mistrzostwo Polski

  Kolejny przystanek - Leszno - lublinianie zaliczyli z przytupem. Motor Lublin jako jedyna zespół w PGE Ekstralidze pozostaje niepokonany. Wczoraj na "Smoku" zwyciężył 47:43.Tropikalny...