More
  Strona głównaAktualnościTai Woffinden: „Nie wyobrażam sobie życia bez tego bólu”

  Tai Woffinden: „Nie wyobrażam sobie życia bez tego bólu”

  -

  Tai Woffinden opowiedział o sobie, o swoich planach i doświadczeniach związanych ze sportem żużlowym, ale nie tylko odsłonił swoje tajemnice o speedwayu. Były mistrz świata wziął udział w programie „Q&A”, przygotowanym przez klubową telewizję Betard Sparty Wrocław.

  Czy wiecie, które polskie tory żużlowe, oprócz wrocławskiego, są ulubionymi Taia Woffindena? Odpowiedź brzmi: Toruń i Zielona Góra. Mimo, że „Tajski” zasmakował największych sportowych sukcesów w wyścigach na żużlu, to wciąż marzy o kolejnych tytułach mistrzowskich. najbardziej ceni sobie całokształt dokonań, czyli tytuły mistrzowskie w lidze polskiej, szwedzkiej, angielskiej. Czymś wyjątkowym było dla niego wygranie „Speedway of Nations”.

  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Tai Woffinden opowiedział o sobie w programie „Q&A” w telewizji Betard Sparty Wrocław.

  Brytyjczyk startujący w barwach drużynowego mistrza Polski z Wrocławia pytany o starty i zakończenie kariery, to na razie jej nie planuje. Nie wie, czy to nastąpi za 5 lat czy może za 10 lat. Nie wyklucza, że przygodę z żużlowym torem zakończy właśnie we Wrocławiu, gdzie czuje się bardzo dobrze. I nie chodzi tylko o sport i żużel, ale samo miejsce do życia.

  – Lubię wyskoczyć do rynku, spędzić czas w dobrej restauracji, obejrzeć zachód słońca – opowiada Tai Woffinden.

  Kibice pytali „Tajskiego” o tatuaże, czy będą nowe, o ulubiona muzykę, o życie.

  Reklama

  – Nie wyobrażam sobie życia bez tego bólu – zapowiada z uśmiechem kolejne tatuaże na swoim ciele były mistrz świata.

  „Tajski” potwierdził, że będzie nadal współpracował z tunerem Ryszardem Kowalskim i będzie miał do dyspozycji „tyle silników, ile będzie potrzebnych do wygrywania”. Żużel wciąż go kręci. Dopóki tak będzie, to nie myśli o zakończeniu kariery.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Wymowne statystyki Unii Leszno

  Gdy Fogo Unia Leszno zaczynała sezon od czterech zwycięstw, to kibice tego klubu przecierali oczy ze zdumienia. Później Byki długo utrzymywały miejsce na podium....