Strona główna Aktualności Wrocław chyba oszalał!

Wrocław chyba oszalał!

-

Na punkcie żużla oczywiście. Dobre wyniki nakręcają zainteresowanie i poprawiają atmosferę. Tak jest we Wrocławiu, gdzie przygotowują się do rewanżowego meczów półfinałowego play off z Fogo Unia Leszno.

Reklama

“W 30 minut zajętych 5 tys. miejsc na Stadionie Olimpijskim. Jesteście niesamowici” – przekazał wrocławski klub, gdy wystartowała internetowa sprzedaż biletów na niedzielny mecz z drużynowym mistrzem Polski z Leszna.

Może więc spodziewać się pełnych trybun na “Olimpico”. Sparta ogłosiła nabór pracowników do działu marketingu, co dodatkowo potwierdza, że zainteresowanie żużlem i Betard Spartą rośnie z każdym dnie. Wrocław już długo czeka na mistrzowski tytuł. W tym sezonie, Spartanie mają duże szanse spełnić marzenia wrocławskich kibiców i prezesa Andrzeja Rusko. Żużlowcy pamiętają, że sternik klubu w tym roku obchodził okrągłe urodziny. Prezent przygotowują na koniec sezonu.

Czytaj więcej  W Gorzowie "burza mózgów" po drugiej porażce

(fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Na Olimpijskim będą tłumy

Nad Stadionem Olimpijskim unosi się zapach złota. Sparta wygrywa mecz za meczem i na finiszu rywalizacji wydaje się być zespołem kompletnym – jest faworytem w walce o mistrzostwo Polski. Trener Dariusz Śledź mówi, że wszyscy w klubie, w parku maszyn, w warsztacie są tego świadomi. Oby tylko po drodze czegoś nie zepsuć. W niedzielę o g. 16.30 na Olimpijskim odbędzie się rewanż z leszczyńskimi Bykami (pierwszy mecz wygrali Spartanie 49:41), gdzie będą bronić 8-punktowej zaliczki z pierwszego meczu.

Organizacyjnie trwają przygotowania. Już dzisiaj wiadomo, że zostaną uruchomione dodatkowe tramwaje, zapewniając transport kibicom.

Specjalna linia tramwajowa T3 pomoże Wam komfortowo i bezpiecznie wrócić do domów po niedzielnym meczu na Olimpijskim. Tramwaje będą kursować co ok. 3 minuty na trasie: Stadion Olimpijski (przystanek przed bramą główną kompleksu) – Różyckiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – Galeria Dominikańska – informuje organizator i gospodarz niedzielnego meczu.

Dzieje się! Super, bo to najlepsza wiadomość dla całego speedwaya!

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

W Łodzi będzie trzęsienie ziemi?

Rozmowa z Norbertem Kościuchem – zawodnikiem Orła ŁódźSukcesu w Łodzi nie było. Może być trzęsienie ziemi…Może tak być. Naprawdę może tak być. Znając prezesa...