Zamknij

Wrocław chyba oszalał!

17:39, 11.09.2021
Skomentuj

Na punkcie żużla oczywiście. Dobre wyniki nakręcają zainteresowanie i poprawiają atmosferę. Tak jest we Wrocławiu, gdzie przygotowują się do rewanżowego meczów półfinałowego play off z Fogo Unia Leszno.

"W 30 minut zajętych 5 tys. miejsc na Stadionie Olimpijskim. Jesteście niesamowici" - przekazał wrocławski klub, gdy wystartowała internetowa sprzedaż biletów na niedzielny mecz z drużynowym mistrzem Polski z Leszna.

Może więc spodziewać się pełnych trybun na "Olimpico". Sparta ogłosiła nabór pracowników do działu marketingu, co dodatkowo potwierdza, że zainteresowanie żużlem i Betard Spartą rośnie z każdym dnie. Wrocław już długo czeka na mistrzowski tytuł. W tym sezonie, Spartanie mają duże szanse spełnić marzenia wrocławskich kibiców i prezesa Andrzeja Rusko. Żużlowcy pamiętają, że sternik klubu w tym roku obchodził okrągłe urodziny. Prezent przygotowują na koniec sezonu.

(fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Na Olimpijskim będą tłumy

Nad Stadionem Olimpijskim unosi się zapach złota. Sparta wygrywa mecz za meczem i na finiszu rywalizacji wydaje się być zespołem kompletnym - jest faworytem w walce o mistrzostwo Polski. Trener Dariusz Śledź mówi, że wszyscy w klubie, w parku maszyn, w warsztacie są tego świadomi. Oby tylko po drodze czegoś nie zepsuć. W niedzielę o g. 16.30 na Olimpijskim odbędzie się rewanż z leszczyńskimi Bykami (pierwszy mecz wygrali Spartanie 49:41), gdzie będą bronić 8-punktowej zaliczki z pierwszego meczu.

Organizacyjnie trwają przygotowania. Już dzisiaj wiadomo, że zostaną uruchomione dodatkowe tramwaje, zapewniając transport kibicom.

Specjalna linia tramwajowa T3 pomoże Wam komfortowo i bezpiecznie wrócić do domów po niedzielnym meczu na Olimpijskim. Tramwaje będą kursować co ok. 3 minuty na trasie: Stadion Olimpijski (przystanek przed bramą główną kompleksu) - Różyckiego - most Szczytnicki - pl. Grunwaldzki - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - Galeria Dominikańska - informuje organizator i gospodarz niedzielnego meczu.

Dzieje się! Super, bo to najlepsza wiadomość dla całego speedwaya!