Emil Sajfutdinow ma problem - brakuje mu szybkości na torze. Zmaga się z tym prawie od początku sezonu. Szuka różnych rozwiązań, ale na razie bezskutecznie. Miewa przebłyski, ale jak sam twierdzi "to jeszcze nie to".
Niedawno głośno zrobiło się o jego zakończeniu współpracy z angielskim tunerem Ashleyem Hollowayem. Teraz żużlowiec postanowił sprzedać silniki od Hollowaya. Czyżby koniec?
Sajfutdinow ogłosił w mediach społecznościowych, że ma na sprzedaż dwa silniki od Hollowaya. Wiadomo, że tuner i żużlowiec zakończyli współpracę. Decyzję podjął tuner. I na tym koniec. Sajfutdinow nie był zadowolony z jednostek napędowych z logo ASH-TECH. Dlatego szukał w nich nowych rozwiązań, zastanawiał się, jak poprawić prędkość i osiągi. Skończyło się oświadczeniem wydanym przez Hollowaya. Brytyjczyk napisał w nim, że kończy współpracę z Sajfutdinowem.
(fot. Magazyn Żużel) Sajfutdinow ogłosił w mediach społecznościowych, że ma na sprzedaż dwa silniki od Hollowaya
Rosjanin w barwach leszczyńskich Byków niechętnie rozmawia o tym co się stało, drażnią go pytania o Hollowaya. Żużlowiec w meczu z Eltrox Włókniarzem Częstochowa startował na sprzęcie od Petera Johnsa. Wielkiego wyniku nie osiągnął, ale może będzie lepiej. Dzisiaj będzie miał kolejną okazję do sprawdzenia się w silnej stawce rywali. Sajfutdinow wieczorem (g.19.00) startuje w PGE IMME im. Zenona Plecha w Toruniu.
Lista startowa PGE IMME im. Zenona Plecha:
1.Paweł Przedpełski (EWINNER APATOR Toruń)
2. Jack Holder (EWINNER APATOR Toruń)
3. Mateusz Cierniak (MOTOR Lublin)
4. Patryk Dudek (MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra)
5. Martin Vaculik (MOJE BERMUDY STAL Gorzów)
6. Artiom Laguta (BETARD SPARTA Wrocław)
7. Jason Doyle (FOFO UNIA Leszno)
8. Bartosz Zmarzlik (MOJE BERMUDY STAL Gorzów)
9. Mikkel Michelsen (MOTOR Lublin)
10. Tai Woffinden (BETARD SPARTA Wrocław)
11. Maciej Janowski (BETARD SPARTA Wrocław)
12. Nicki Pedersen (ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz)
13. Jakub Miśkowiak (ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa)
14. Emil Sajfutdinow (FOGO UNIA Leszno)
15. Janusz Kołodziej (FOGO UNIA Leszno)
16. Leon Madsen (ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu magazynzuzel.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz