Zamknij

Paweł Miesiąc bije się w piersi

07.58, 21.10.2022 Aktualizacja: 14.11, 21.10.2022
Skomentuj
REKLAMA

Paweł Miesiąc miał być w tym roku liderem Texom Stali Rzeszów. Coś jednak nie "pykło". Popularny "Lelek" po sezonie pochylił się nad tematem i opowiedział nam w szczegółach o niepowodzeniach.

Przy okazji rozmowy powspominaliśmy także jego największe sukcesy. Miesiąc jest przecież pierwszym rzeszowianinem, który zakwalifikował się do finału indywidualnych mistrzostw świata juniorów. Dzisiaj zawodnik Stali ma 37 lat. Warto więc posłuchać, jak wspomina start w Terenzano i nie tylko.

Sporą część rozmowy zajęło nam podsumowanie sezonu. Niestety, słabego w wykonaniu Texom Stali Rzeszów w 2.lidze. I niezbyt udanego także dla samego zawodnika.

- W 2.lidze naprawdę nie jest łatwo. Może to źle zabrzmi, ale drugoligowe tory i rywalizacja, to wcale nie jest takie łatwe - twierdzi Paweł Miesiąc. - Poziom sportowy w 2.lidze w tym roku był bardzo wysoki. Wielu zawodników przychodziło do 2.ligi, żeby się pokazać, coś udowodnić,

Ciąg dalszy tekstu pod materiałem vide:

[WIDEO]616[/WIDEO]

Miesiąc bije się w piersi. Wie, że zawalił, zwłaszcza w meczach na własnym torze.

- Wiele rzeczy nie zgrało. Przede wszystkim jazda i wyniki na swoim torze - odpowiada szczerze Paweł Miesiąc. - Cały czas uczyłem się rzeszowskiego toru, nie mogłem się z nim dogadać. W pewenym momencie myślałem, że już wszystko o nim wiem, a jednak kolejne mecze pokzało, ze nie było tak jak chciałem. Moich punktów brakowało.

- Ja miałem pierwszy mecz u siebie, walnąłem dwa zera i wszystko poszło w drugą stronę - chodzi o przełożenia w motocyklach. Na wyjazdach wyglądało to wszystko trochę lepiej, ale u nas było słabo - mówi bez owijania w bawełnę wychowanek rzeszowskiej Stali.

Miesiąc prawdopodobnie na Hetmańskiej nie zostanie. Władze klubu mają nową wizję zespołu, który zaprezentują kibicom 4 listopada. Paweł będzie musiał poszukać sobie nowego pracodawcy. Coraz głośniej o jego transferze do drugoligowego OK Bedmet Kolejarza Opole.

Zapraszamy na rozmowę z Pawłem Miesiącem (Texom Stal Rzeszów)

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%