Zamknij

To już przesądzone: Grzegorz Zengota wjeżdża do ekstraligi

13.33, 21.09.2022
Skomentuj
REKLAMA

Grzegorz Zengota postanowił wrócić do PGE Ekstraligi i wiele wskazuje, że zrealizuje swój plan. Wychowanek zielonogórskiego Falubazu czeka na finał eWinner 1.ligi, w którym Stelmet Falubaz mierzy się z Cellfast Wilkami Krosno. Oba zespoły rozmawiają z Zengotą na temat podpisania kontraktu.

- Chciałbym wrócić do najważniejszej klasy rozgrywkowej - deklaruje Grzegorz Zengota, którego chciałby zatrzymać na następny sezon jego dotychczasowy pracodawca, czyli ROW Rybnik.

Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

[WIDEO]537[/WIDEO]

"Zengi" dostał propozycję z Krosna, gdzie miałby zastąpić Tobiasza Musielaka (przenosi się do Arged Malesa Ostrovii Ostrów Wlkp.) i wstrzymał się z decyzją. Tylko dlatego, że chcąc ścigać się w ekstralidze, musi poczekać na finał eWinner 1.ligi. "Wilki" były pierwsze z propozycją, ale po kilku dniach dostał konkurencyjną ofertę. Zadzwonił prezes Wojciech Domagała z Stelmet Falubazu.

Co by się nie wydarzyło, to "Zengi" jest w dobrym położeniu. Jeśli nie Falubaz, to Wilki lub odwrotnie. Ten kto wygra ligę będzie miał Zengotę. Tak na dzisiaj wygląda sytuacja Zengoty i prawdopodobnie rozstrzygnie się już w sobotę, gdy poznamy wynik finału w Zielonej Górze.

Walka toczy sie więc o podwójną, a może nawet o potrójną stawkę, gdyż oprócz Zengoty beniaminek z Krosna chciałby pozyskać także Dawida Rempałę z Falubazu.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%