Zamknij

ROW ma chrapkę na tego młodego zawodnika

16.02, 24.10.2022
Skomentuj
REKLAMA

Czy ROW Rybnik zagnie parol na Nazara Parnickiego? 16-latek z Ukrainy, trenujący w Fogo Unii Leszno, dwukrotnie odwiedził Rybnik i na torze przy Gliwickiej pokazał się z bardzo dobrej strony.

Parnicki wziął udział w turnieju z okazji 90-lecia ROW i okazał się objawieniem zawodów. Wtedy wpadł w oko sternikom rybnickiego klubu. Trener Antoni Skupień mówił po zawodach, że chciałby jeszcze raz zobaczyć go w akcji.

- To byłoby duże wzmocnienie - mówi o ewentualnym transferze Parnickiego trener Antoni Skupień na łamach mediów Głównej Komisji Sportu Żużlowego. - On bardzo dobrze jechał w turnieju z okazji 90-lecia klubu. Ma jeszcze wystąpić w otwartych mistrzostwach Śląska. Chcemy go jeszcze raz zobaczyć, bo wcześniej nie mieliśmy okazji.

Nazar Parnicki (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Nazar Parnicki okazał się objawieniem zawodów w Rybniku

ROW zaprosił 16-latka do udziału w młodzieżowych indywidualnych mistrzostwach Śląska. Parnicki stawił się na zawody i znów pozytywnie zaskoczył. Ukrainiec zakończył rywalizację na trzecim miejscu. Czy Parnicki trafi do ROW.

Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

[WIDEO]627[/WIDEO]

-Ja nic nie wiem, jestem zawodnikiem Leszna i bardzo cieszę się, że Unia i prezes Rusiecki podali mi pomocna dłoń - powiedział nam Parnicki, gdy zapytaliśmy go o plany.

ROW pracuje nad skompletowaniem składu. W drużynie zostają Krystian Pieszczek i Patryk Wojdyło. Do zespołu Antoniego Skupienia przymierzani są Brady Kurtz i Patrick Hansen.

- Miał być jeszcze Grzegorz Zengota, ale trafiła mu się oferta z Ekstraligi, więc go tracimy. Jeśli jednak do tych dwóch (Pieszczek, Wojdyło) dojdzie trzech solidnych zawodników zagranicznych, to wyjdzie ciekawy zespół. O ile nic się już nie zmieni i to będą te nazwiska, o których rozmawiamy w klubie, to powinniśmy walczyć o play-off. A potem to się zobaczy - kończy z nadzieją Antoni Skupień.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%