More
  Strona głównaAktualnościPogoda pomaga Falubazowi. Jest cień szansy na powrót Maxa Fricke'a

  Pogoda pomaga Falubazowi. Jest cień szansy na powrót Maxa Fricke’a

  -

  Wypadek Maxa Fricke’a wprowadził duży niepokój w szeregach Stelmet Falubazu Zielona Góra. Odwołanie meczu finałowego play off było na rękę zielonogórskiej drużynie. Wciąż jednak nie wiadomo, czy Australijczyk zdąży wrócić na mecz decydujący o awansie do ekstraligi.

  Max Fricke miał wypadek w Szwecji podczas SGP. Australijczyk nie dokończył zawodów. Żużlowiec ma uszkodzony kciuk. Ranę opatrywali lekarze na stadionie. Skóra była zdarta aż do kości. Z uwagi na dużą ranę, Fricke został przewieziony do szpitala.

  Czytaj więcej  Krzysztof Kasprzak z nominacją za przeszłe zasługi
  Max Fricke
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Wciąż nie wiadomo, czy Max Fricke zdąży wrócić na decydujący mecz

  Tomasz Gaszyński, menadżer Fricke’a, uspokaja i apeluje o cierpliwość. Więcej będzie wiadomo, co ze zdrowiem Australijczyka, po szczegółowych badaniach lekarskich. Gdyby mecz Zielona Góra – Krosno odbył się w planowanym terminie, to stranieri Stelmet Falubazu na pewno nie wystąpiłby w zawodach.

  Reklama

  Mecz rewanżowy Zielona Góra – Krosno został odwołany z powodu niekorzystnej prognozy pogody. Teraz trwa walka z czasem i ratowanie Fricke’a, by zdążył na mecz, który wyłoni zwycięzcę rozgrywek. Zawody w Zielonej Górze przełożono na 25 września. Pierwszy mecz wygrały Cellfast Wilki Krosno 50:40.

  W Falubazie mówią, że istnieje cień szansy, by 25 września kibice zobaczyli Fricke’a na stadionie przy W69.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  „Umarł król, niech żyje król”? ROW Rybnik nie martwi się odejściami...

  Prezes Krzysztof Mrozek z ROW Rybnik wcale nie zmartwił się odejściem Andreasa Lyagera. Duńczyk wstępnie porozumiał się z klubem z ulicy Gliwickiej, ale po...