More
  Strona głównaI i II ligaPrezes z Rawicza: Jesteście zaskoczeni? Zaskoczeni to dopiero będziecie!

  Prezes z Rawicza: Jesteście zaskoczeni? Zaskoczeni to dopiero będziecie!

  -

  Rozmowa ze Sławomirem Knopem – prezesem Metalika Recycling Kolejarza Rawicz

  Potrafi pan zaskoczyć. To trzeba przyznać. Jeszcze niedawno zapowiadał pan przecież wycofanie zespoły z ligi.

  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda)

  Zaskoczyć? Niektórzy dopiero będą zaskoczeni, jak my skończymy budować tegoroczny skład. Bo na razie rozmowy jeszcze trwają. No zapowiadałem wycofanie z ligi, bo wtedy sytuacja wyglądało słabo. Ale dużo się pozmieniało, a mocno nam pomógł burmistrz Rawicza. Kibice powinni być wdzięczni temu człowiekowi, bo drugiego takiego w Polsce nie ma.

  Jest Kaczmarek, Masters i Dróżdż. To czym wy jeszcze zaskoczycie?

  Prawdziwa petarda dopiero przyjdzie. Ogłosimy na dniach. Na razie nie mogę więcej mówić, bo w żużlu dopóki nie ma podpisanego papieru to nie ma nic pewnego. Już ostatnio niektórzy się przekonali.

  Podobno Zengota, albo Kościuch?

  Nic nie mówię. Będę mówił jak zaklepiemy. Na dzisiaj wygląda, że dojdzie nam jeszcze ze sześciu nowych zawodników. Rozmowy ze wszystkimi już zrobiliśmy i na dniach będą kolejne nazwiska.

  Czytaj więcej  ROW Rybnik bez kapitana, ale z generałem w pierwszej lidze

  A to pan tych zawodników wybiera, czy może nowy trener Piotr Świderski?

  Do tej pory wybierałem ja, ale Piotr Świderski podpowiedział mi dwóch zawodników i możliwe, że jeszcze do Rawicza przyjdą. Pracujemy cały czas, bo wszystko musi być zapięte na ostatni guzik.

  Po to żeby…

  Po to, żeby wynik był lepszy niż w tym roku. A kto powiedział, że Kolejarz |Rawicz nie może jechać o awans do I ligi? Ja inni zapowiadają, że awansują, ale ja nie chcę gadać, tylko coś zrobić.

  Reklama

  Kibice w Rawiczu mogą być spokojni?

  Jak ja się za coś biorę to muszą być spokojni. Pół pieniędzy na przyszłoroczny budżet dam ze swoich, Resztę dołożą sponsorzy i burmistrz i nie widzę powodu, żebyśmy się mieli kogoś bać. Piotrek Świderski nie po to wraca na renera do Rawicza, żeby tu treningi prowadzić. Wynik ma być dobry i będzie. A na dniach ogłaszamy kolejnych zawodników. Kibice nie będą płakać.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jarosław Hampel: „To była złość”

  - Musieliśmy mocno szarpać przez cały mecz – mówi Jarosław Hampel, wracając wspomnieniami do niedzielnego finału play off DMP. Motor Lublin pierwszy raz w...